Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022
Kedja Pansar med hänge S925 brv 4,4g, med blå sten, längd 48 cm, bredd 1 mm, springring
Musikinstrument Övrigt
DW Drums, virveltrumma, Collector's Exotic VLT, order 1111722, timbre note F#, 14" x 6", handcrafted in USA, i mycket fint skick, fodral.
Kedja Ormlänk med hänge S925 brv 8,8g, längd 43cm, bredd 1,5mm, hänge med sten, karbinhakelås
Klockor Sjöö Sandström
Sjöö Sandström, Chronolink Worldtimer UTC, 40 mm, ref. WT6202, S/n: 1314, blå tavla, stål & titan, analog manuell, digital quartz (går ej, batteri?), safirglas, liten sekund, originallänk, viklås, endast små repor. kvittokopia från 2003, servicefodral
Collier 18K 2,5g, längd 41 cm, med springring, Svedbom & Co, Solna, via Italien, Balestra
Hänge 14K brv 3g, höjd 2,5 cm (inkl. ögla), bredd 20 mm, med diamanter 1x ca 0,6ct, 16x ca 0,05ct, briljantslipade
Musikinstrument Övrigt
Synth Roland XP-50 Music Workstation, serienummer: CK19589, made in Japan, 1990-talet, med klistermärken. Visas och hämtas hos Sefina på Rosenlundsgatan 4, Göteborg. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Klockor Boss
Hugo Boss Corporal 40mm, stål, kvarts, referens nr: HB.334.1.14.3113, boett nr: 7.826.225, datum, liten sekundvisare, blå urtavla, mineralglas, stålarmband med viklås
Visa varaKlockor Cartier
Cartier, Cle De Cartier, 18K Roséguld, 35mm, brv 63,9g, referens nummer. WGCL0013, serie nummer. 395047646VX, automatisk, Cal. 1847 MC, läderarmband (krokodil), bygelspänne i 18K, certifikat (2021-01-29), box, ytterkartong, manual