Avslutad | Pant – Tisdag 7 juni 2022
Kamerahus, Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K Pro, med adapter, mycket fint skick, mjukvarunyckel, kompatibel med EF-objektiv.
Objektiv, Canon Zoom EF 24-105 mm, 1:4 L IS II USM, med motljusskydd, lock, fint skick, fodral, s/n: 4603003236
Objektiv, Canon Zoom EF 16-35 mm, 1:4 L IS USM, med motljusskydd, lock, i mycket bra skick, fodral, s/n: 8790000766
Bestickset "Olga" S830 brv 165,2g, tre delar, längd 18-21cm, Guldsmedsaktiebolaget, 1991, Eskilstuna
Objektiv, Canon EF 24 mm, 1:1,4 L II USM, med motljusskydd, lock, mycket fint skick, fodral, s/n: 7179864
Axelremsväska Stella McCartney, Falabella Fold Over Tote Bag, veganskt läder, med tillhörande plånbok, med dustbag, kvitto medföljer, mycket gott skick
Kläder Övrigt
Regnjacka Balenciaga, Opera Noir, Storlek 36, i garderob ej original, tillhörande galge, med kvitto samt extra knappar. Visas och hämtas hos Sefina på Rosenlundsgatan 4, Göteborg. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Musikinstrument Övrigt
Tama, virveltrumma, Star Reserve, TBWS1465S, 6,5 x 14 tum, Valnöt/Bubinga, handtillverkad i Japan, Serie nr. 96110907, sign. Miyamata, mycket gott skick, i fodral
Musikinstrument Övrigt
Cymbaler, set, Sabian HHX, Evolution, 2st Crash 2st Ride: 16", 17", 18" 21", fint skick, oidentifierad signatur, i fodral
Kulspetspenna Mont Blanc Boheme, med etui, i behov av ny bläckpatron, serienummer: KU2073934
Klockor Casio
Casio G-Shock GA-100 Series 51,2 mm, mineralglas, gummiarmband, kvarts, digital/analog, boettnr: 5081, referensns: GA-100CM-5A, resingummi, med bygelspänne i stål, lättare bruksslitage
Musikinstrument Övrigt
Craviotto, virveltrumma, 5,5 x 14 tum, handgjord, troligtvis lönn, Gold Glitter/intarsia, signerad 2013 (oidentifierad) USA, Remo controlled sound, mycket fint skick, fodral.
Fritid Övrigt
Kikare Nikon Prostaff 3S 8x42, vattentät ,immfri, längd 15,2cm, vikt: 565g, med tillhörande rem, serienummer: P311 3018362
Klockor Michael Kors
MIchael Kors Runway MK5055, 38mm, stål, mineralglas, kvarts, kronograf, armband i stål, viklås, kortad länk, referensnr: MK5055, boettnr: 251003S