Avslutad | Fashionabla – Torsdag 23 juni 2022
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, Marmont pumps, svart mocka, guldfägat spänne, stl 37, klack 5 cm, originalkartong.
SOLGLASÖGON, LOEWE, SLW/525, COL, 794, bruna bågar, bruna glas, etui, originalkartong.
SOLGLASÖGON, VERSACE, 4207, 108/73, 59 17, brun melerade bågar, bruna glas, etui, repor.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Daria, TF 321, 28F, 59 18, bruna bågar, bruna glas, etui, repor.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Homme, BLACKTIE134S, 08670, 58 13, brun melerade bågar, bruna glas, originalkartong.
SOLGLASÖGON, CHRSTIAN DIOR, LML9F, 47 23, blåa skalmar, guldfärgade bågar, spegelglas, bruna, etui.
VÄSKA, HERMÈS, Tote Tote, rödbrun canvas, 43x30x10 cm, blekt, bruksslitage, errodering vid knappar.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, mörkbrun mocka, läderdetaljer, silverfärgade beslag, 30x22x9 cm.
VÄSKA, CARTIER, Turn Lock Small Backpack, vinrött läder, 23x20x8 cm, visst slitage, repor i läder.
VÄSKA, YSL, vintage, Canvas Business Bag, beige tyg, bruna läder, detaljer, 45x31x10cm.
VÄSKA, PRADA, Small Studs Rhinestone Canapa Tote, svart canvas, guldfärgade detaljer, 29x19,5x16,5 cm, certifikat.
RYGGSÄCK, PRADA, svart tessuto nylon canvas, silverfärgade detaljer, 30x32x17 cm,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe Tricolor GM, Epi, rött/blått/grönt läder, guldfärgade beslag, 27x34x16 cm.
VÄSKA, BALENCIAGA, Classic Crossbody Reporter, mörkgrönt behandlat kalvskinn, silverfärgade beslag, 15x24x7 cm.
VÄSKA, FENDI, Vintage One Shoulder Backpack, brunt läder, guldfärgade beslag, 21x26x16 cm.