Avslutad | Fashionabla – Torsdag 23 juni 2022
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Epi Saint Jacques PM short strap, svart skinn, 38x24x8cm, slitage.
VÄSKA, CHANEL, Tote, svart quiltat kalvskinn, gulfärgade detaljer, 31x23x10 cm, hologrammärkt 5757772, certifikat, bruksslitage.
VÄSKA, VALENTINO, Garavani Bumbag, Denim, Stud, blått tyg, silverfärgade nitar, 27x15 cm.
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Alma BB, Ltd Vernis, avtagbar axelrem, 24x18x12 cm, dustbag, repor på baksida, slitage vid fästen av handtag, några fläckar på foder. Good condition.
VÄSKA, CELINE, Top Handle Flat Tote, svart kalvskinn, guldfärgade detaljer, 21x18x8 cm, dustbag, bruksslitage.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, guldfärgade, clips, 2,5 cm i diameter, märkta 2575 Chanel made in france.
ÖRHÄNGEN, CHANEL, vintage, guldfärgade, vita stenar, svart sten i mitten, clips, 2 cm i diameter.
COLLIER, CHANEL, vintage, guldfärgat hänge samt lås, imitationspärlor, längd 45 cm, plakett, smyckespåse.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Halte en Camargue, Robert Dallet, 100% siden, 90x90 cm, brun, grön, rosa, avfärgning, tråddragning, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cendrillon, Karin Swildens, 1972, 100% siden, 90x90 cm, rost, senapsgul, någon fläck samt tråddragning, fodral.
Accessoarer Scarves
SCARF, YVES SAINT LAURENT, vintage, 100% siden, 140x140 cm, marin, röd, grön, fläckar.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, Clutch, rosa, brun, grå, mocka, guldfärgade beslag, 29x21 cm,
SOLGLASÖGON, THE ROW, Lina Farrow, 57 21, brun melerade bågar, LINDA FARROW, The Row, 57 21, brun melerade bågar, bruna glas, etui.
VÄSKA, VALENTINO, My Rockstud, svart skinn, guldfärgade beslag, 26x21x7 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.