Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2022
Klubbad för
Sigrid Wahlström de Rougemont (1888-1984) olja på duk 66x57cm, skador på ram. Visas och hämtas på Sefina Dragarbrunnsgatan 53, Uppsala. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning
Peter Dahl (1934-2019) färglitografi med krita, 51x66cm, små fuktskador på baksidan.Visas och hämtas hos Sefina Dragarbrunnsgatan 53, Uppsala. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.
Systemkamera Sony A6000 sn:4303918 med Objektiv Sony 3,5-5,6/16-50 sn:5638879 , batterieladdare Patona dual USB 4 batterier