Avslutad | Pant – Tisdag 31 maj 2022
OMEGA, Genève, herrur, stål, 36mm, automat, datum, läderarmband ej original, repa på glas samt boett
Seiko Automatic, Presage, herrur, stål, 42mm, automat, datum, stålarmband, viklås, sn: 572231, ref:4R35-00P0, repigt glas, repor på boett samt armband
Klockor Heuer
Tag Heuer 1000 Professional, damur, stål, 28mm, quartz, datum, Ref: 980.028N, bruksslitage
OMEGA, Electronic (f300Hz), chronometer, herrur, stål, 38mm, quartz, går ej (behov av batteribyte), dag & datum, flexiarmband, bruksslitage
Fickur, 14K, 51mm, manuell, en boett i 14K, innerboett i oädel metall, graverad, urverk märkt Record Watch Co, saknar glas, i etui, brv: 76,9g
OMEGA, fickur, S800, 52mm, sn: 5277259, två boetter, fjäderhus sitter skevt, brv 90,7g