Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 88

Varunr: 1 828 664

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Submariner (1000ft=300m, Swiss-T<25), "Fat Four", Ref nr. 14060, Serie nr. T748939 (se fördjupad info), Cal 3000, Verk nr. 4738097, Boett nr. 14060, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), Fliplocklänk (se bilder), viklås (2006), Ref nr. 93150-S-OP7/501 B, cert, augusti 1997, box, ytterkartong (skadad).

Fördjupad information

82 000 kr

Klubbad till budgivare: 169621

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.