Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2022
Musikinstrument Träblås
Kornett, Lignatone, med munstycke och nothållare, servicebehov, i väska
Visa varaElektronik Datorer
Laptop, Macbook Air, 13" Retina, 2019, Modellnr: A1932, Serienr: FVFC80U1LYWN, 1,6 ghZ Intel core i5, DC (Dual-core), 16GB RAM, Intel UHD Graphics 617 1536MB, med laddare, smärre slitage på överdelen, Inlogg: Sefina, Lösenord: 1234
Visa varaKonst Måleri
Walter Holmström (1912-2014), Emalj på plåt, 2 stycken, signerade, 1974, Mått: 34x34cm, tappskada på hörn
Elektronik Musik
Skivspelare, Sony PS-LX310BT, med manualer och sladd, i kartong, Visas och hämtas hos Sefina i Örebro, Östra Bangatan 42A. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Akustisk gitarr, Samick, Layla, Modellnr: CRLA-10/NS, Snr: SI120309086, låsningsbara stämskruvar, saknar en sträng, med mic, i mjukt fodral
Musikinstrument Elektroniska
Synth Roland AX-Synth, Snr: A3F4631, med adapter, i mjukt fodral, Visas och hämtas hos Sefina i Örebro, Östra Bangatan 42A. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.