Avslutad | Pant – Tisdag 19 april 2022
Samlarbil från Tintin äventyr i originalask, röd racerbil (Des cigares du pharaon), Refnr: 2118002A (inplastad)
Samlarbil från Tintin äventyr i originalask, Citroen 2cv (Les Bijoux de la Castafiore) Refnr: 2118033A (inplastad)
Samlarbil från Tintin äventyr i originalask, Militärlastbil Stewart (L'orielle cassée) Refnr: 2118063A (inplastad)
Samlarkniv, Iisakki Järvenpää, Kauhava Finland, längd: 24,5cm, skaft i trä, slida i läder. Ej visning
Samlarkniv, Hellefabrikker Norway, längd: 22cm, slida i läder märkt "Hellebard". Ej visning
Klockor Gucci
Gucci, Diamantissima, 32mm, quartz, Refnr: YA141401 (141,4), Snr: 18246768, roséguldstonat stål, läderband, safirglas, box, cert Italien juli-2021
Klockor Gucci
Gucci, G-Timeless, 28mm, quartz, Refnr: YA126595, Snr: 18051754, stålarmband, safirglas, fjärilslås, box, cert Italien juni-2021
Spelkonsol, Xbox One S, All Digital Edition, Refnr: 1681, Snr: 071796593616, 1 TB, med en handkontroll och kablage, bruksskick
Spelkonsol, Playstation 4 Slim (PS4), Modellnr: CUH-2216A, Snr: 03-27452573-7908025, 500GB, med en handkontroll och kablage
Vinglas, Orrefors, Nobel, design: Gunnar Cyrén, nr: 2679/18, 1st, rödvin, diameter: 71mm, höjd: 15,5cm, i originalförpackning
Axelremsväska, Tommy Hilfiger, Club Mini Crossover, Blue, kedja 115cm, 17x11x4cm, konstmaterial, i dustbag
Global, Knivset, G2 32cm, G2 32,5cm, GS-5, GS-11, GS-38, skärpstål, allt i väska, bruksskick. Ej visning
Ljuskrona Ø47cm, vägglampetter två stycken, höjd: 19cm, ljusstake, höjd: 27,5cm, Erik Höglund - Boda Glasbruk & Smide, 1960-tal. Ej visning