1301 - 1320 av 1 455
1...656667...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022

Klubbad för

Orrefors ljuslyktor 2st 65x65x60mm

Utrop: 75 kr

Hackefors ljusstakar 2st i porslin höjd: 97mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Orrefors ljuslyktor 2st i glas 95x8x35mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Orrefors ljuslykta Ø60mm i glas

Utrop: 50 kr

Kosta Boda Ljuslykta "Cool moon" design: Anna Ehrner i glas. Höjd ca:70mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Orrefors figuriner 6 st bland annat: 3 glastillverkare, 1 älg, 2 rådjur med kid.

125 kr

Utrop: 150 kr

Kosta Boda figurin "Uggla" design: Vicke Lindstrand nummer:92458 höjd:95mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Manstorp Figurin "Fisk" i glas

25 kr

Utrop: 50 kr

Ölandshyttan figurin "Fisk" i glas

25 kr

Utrop: 50 kr

Orrefors Skål 143x143mm höjd: 85mm

Utrop: 50 kr

Skål på fot höjd:193mm

Utrop: 75 kr

Skultuna ljusstake "Ängel" Höjd ca:133mm i mässing nummer: K11

325 kr

Utrop: 375 kr

Georg Jensen skålar 2 st "Leaf" 22x12,8cm och 16x9cm i stål.

200 kr

Utrop: 250 kr

Design Letters 2 st burkar och 1 kanna designer: Arne Jacobsen Ø80mm och Ø90mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Mateus uppläggningsfat Serie: Bubbles Ø42cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Thomas Ivory Urna med lock Bavaria Germany höjd ca: 32cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Gucci Axelremsväska 25x19cm snr: 116.02.076 ca 1980-tal i skinn med slitage

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Hermes Armband Paris Noir Clic Clac Ø60mm modell: ST1117, med emalj och guldfärgad metall, bruksslit

3 100 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockor Burberry

Burberry Armbandsur Ø35mm quartz, datum, ref:BU9145 srn:150117, safirglas, stål med länk i guldfärgad stål, viklås, i låda.

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

Fendi solglasögon Ø20cm modell: FF0269/S54 i hårt fodral.

425 kr

Utrop: 500 kr