Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022
Silversmycken set om 1 Par Örhängen, 1 Hänge, 1 Ring Ø18 med brun sten och markasiter brv 23,2g
Klockor Emporio Armani
Herrur Emporio Armani Armbandsur: 17cm, double AR-5857 251109, quartz, tre zoner, kronograf
Nintendo Switch med tre kontroller, två usb-kablar samt 4 spel (minicraft, pokemon, Mario deluxe, fifa 20), dockstation med hdmikabel
Damur Breitling Colt Oceane A77380, snr 960133, 33mm quartz, professionallänk II 16cm, med cert 2006 Huke Malmö, manual, ristnr 1299-126739, behöver nytt batt
Herrur Omega Seamaster Americas Cup Racing, kronograf, automatisk, stål, safirglas,snr 80500873, 2 extra länkbitar, bruksslitage, repor på låset, några mindre repor på glas, cal.3602, pic.nr. 25 695 000, box, ytterask.
Omega, Speedmaster Date, 39mm, stål, svart urtavla, referens nr. 3513.50.00, serie nr. 59340660, "Tachymetre", kronograf, automatisk, Cal. 1152, safirglas, datum, stålarmband med viklås, ref. 1563/850, cert -05, pictogram, manual box (skadad), ytterbox
Seiko, Velatura, 50 mm, stål, quartz, referns nr. 7T62-0KN0, serie nr. 06212, safirglas, kronograf, datum, stålarmband med viklås, bruksslitage
Klockor Casio
Casio, Edifice, 41mm, stål, quartz, digital/analog, läderband med bygelspänne, mineralglas, referns nr. 3798 / EFA -116
Klockor Citizen
Daniel Wellington, 36mm, stål, pläterad med Roséguld (316L), kvarts, Miyota/Citizen LTD, Cal. 1L22, svart läderband, mindre repor på boett
Omega, Constellation, stål/guld, 25mm, kvarts, cal. 1456, 6 juveler, safirglas (mindre nagg), pärlemortavla, boett nr.795 1202, serie nr. 56135271, integrerad länk (halvstav), med viklås, kortad, med extra länkbitar, smärre bruksskick
Omega, Genève, 23,5 mm, 18K guld, brv 13,0g, manuell, Cal 625, serie nr. 40410447, referens nr. BA 511.9457, boett nr. 1181 / 511.9457, plexiglas, ej band, 60/70-tal, personlig gravyr
Kedja doserad Bismarck med detaljer på länk 18K 26,1g, längd 51,5 cm, bredd 5 - 10 mm, kistlås, Götes Guldvaror, Köping