541 - 560 av 1 455
1...272829...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022

Klubbad för

Kläder Övrigt

Burberry rock Kensington storlek 50, bälte med läderspänne, har några fläckar,

1 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Hänge spårskruv 18K 3g längd 28,5mm

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Silversmycken set om 1 Par Örhängen, 1 Hänge, 1 Ring Ø18 med brun sten och markasiter brv 23,2g

325 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Emporio Armani

Herrur Emporio Armani Armbandsur: 17cm, double AR-5857 251109, quartz, tre zoner, kronograf

550 kr

Utrop: 550 kr

Xbox one series S med en kontroll, Hdmi-kabel, elsladd

1 800 kr

Utrop: 700 kr

Kedja Ankar med integrerat hänge 23K 3,8g längd: 45cm bredd: 1mm, med vita stenar

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Armring delbar 23K 15,1g Ø15

7 100 kr

Utrop: 8 600 kr

Nintendo Switch med tre kontroller, två usb-kablar samt 4 spel (minicraft, pokemon, Mario deluxe, fifa 20), dockstation med hdmikabel

2 700 kr

Utrop: 800 kr

Damur Breitling Colt Oceane A77380, snr 960133, 33mm quartz, professionallänk II 16cm, med cert 2006 Huke Malmö, manual, ristnr 1299-126739, behöver nytt batt

6 700 kr

Utrop: 6 000 kr

Herrur Omega Seamaster Americas Cup Racing, kronograf, automatisk, stål, safirglas,snr 80500873, 2 extra länkbitar, bruksslitage, repor på låset, några mindre repor på glas, cal.3602, pic.nr. 25 695 000, box, ytterask.

21 000 kr

Utrop: 24 000 kr

Omega, Speedmaster Date, 39mm, stål, svart urtavla, referens nr. 3513.50.00, serie nr. 59340660, "Tachymetre", kronograf, automatisk, Cal. 1152, safirglas, datum, stålarmband med viklås, ref. 1563/850, cert -05, pictogram, manual box (skadad), ytterbox

21 000 kr

Utrop: 25 500 kr

Seiko, Velatura, 50 mm, stål, quartz, referns nr. 7T62-0KN0, serie nr. 06212, safirglas, kronograf, datum, stålarmband med viklås, bruksslitage

750 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Casio

Casio, Edifice, 41mm, stål, quartz, digital/analog, läderband med bygelspänne, mineralglas, referns nr. 3798 / EFA -116

Utrop: 300 kr

Klockor Citizen

Daniel Wellington, 36mm, stål, pläterad med Roséguld (316L), kvarts, Miyota/Citizen LTD, Cal. 1L22, svart läderband, mindre repor på boett

Utrop: 325 kr

Omega, Constellation, stål/guld, 25mm, kvarts, cal. 1456, 6 juveler, safirglas (mindre nagg), pärlemortavla, boett nr.795 1202, serie nr. 56135271, integrerad länk (halvstav), med viklås, kortad, med extra länkbitar, smärre bruksskick

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Omega, Genève, 23,5 mm, 18K guld, brv 13,0g, manuell, Cal 625, serie nr. 40410447, referens nr. BA 511.9457, boett nr. 1181 / 511.9457, plexiglas, ej band, 60/70-tal, personlig gravyr

2 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Kedja Pansar 18K 24,6g, längd 45 cm, bredd 4 mm, kistlås

10 800 kr

Utrop: 13 000 kr

Klockarmband, X-länk med stav 18K 20,8g Clareus Tore, Stockholm

Utrop: 9 800 kr

Kedja doserad Bismarck med detaljer på länk 18K 26,1g, längd 51,5 cm, bredd 5 - 10 mm, kistlås, Götes Guldvaror, Köping

Utrop: 13 800 kr

Collier 18K 12,6g, längd 41,5 cm, springring UnoAerre

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr