521 - 540 av 1 455
1...262728...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022

Klubbad för

Bakelsegafflar Rosenranka 12st svenskt stämplat silver , 168,5g, 142mm, etui

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Collier tvåfärgat 18K 18,9g längd: 45cm bredd: 5mm GHA i orginalask

Utrop: 9 400 kr

Rolex Oyster Precision stål manuell, 34mm, snr 2042542 modellnr: 6426, tidig oyster-länk 19cm, ett par mindre repor på plastglas cert 27/3 1974 ASU 20 ( senare Douglas Krook Malmö), med originalbox

23 500 kr

Utrop: 24 000 kr

Rörstrand tallrikar 10st, olika modeller såsom Japan 6st, Shanghai 1st ovalt 28x21,5cm, 2st runda 23,5cm ,(1nagg,1 spricka), 1 Landskapsdräkt 27cm

Utrop: 400 kr

Silverbestick 925S modell Olga, 6 knivar 212mm, 6 Gafflar 180mm, 6 Skedar 182mm, bruttovikt 995g

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Silverbestick 925S modell Olga kaffeske 122mm, 76,8g

Utrop: 450 kr

Silverbestick S925 ungerska stämplar 39 delar, 18 gafflar 212mm, 6 matskedar 213mm, 9 bordskedar 185mm annan modell, 6st teskedar 148mm annan modell, gravyr ca 2550gr

Utrop: 19 200 kr

Parti Ringar med gravyr 18K 21,2g

Silverbestick moccaskedar Prinsess 106mm 12st, 114g

Silverbestick i silver kaffeskedar modell Olga 12st , 122mm, 202g

Hänge vikt 18K 1g

Hänge hjärta 18K 0,5g

Träskrin infällda olika fanerer och intarsia, 19x12,5cm höjd 10cm, med nyckel , fackinsats

650 kr

Utrop: 375 kr

Herrur Billgren quartz 40mm med doublelänk (skyddsplast kvar)

200 kr

Utrop: 450 kr

Klockor Gant

Herrur Gant w1120 quartz dag-zon datum-zon blå urtavla, 43mm,stållänk 18cm repig

250 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Gant

Herrur Gant w1120 quartz dag-zon datum-zon grå urtavla, 43mm,stållänk 18cm .

425 kr

Utrop: 650 kr

Herrur Billgren double quartz datum 40mm läderband

Utrop: 450 kr

Klockfodral, insats med kuddar till fem klockor, längd ca 34cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Iphone Airpods modell A2032, i originalask

650 kr

Utrop: 550 kr

Lampa Flowerpot Tradition design Verner Panton höjd 49cm, ej med på visning.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr