Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022
Etsning Louise Sparre 14x9cm 1942 signerad i tryck ej examinerad ur ram, skadad tejp på baksida
Etsning Louise Sparre 14x9cm 1943 signerad i tryck ej examinerad ur ram, skadad tejp på baksida
Digitalt USB-ljudkort Focusrite Solo 2nd gen, med två ingångar och två utgångar, samplingsfrekvens u
Laptop, Lenovo, Ideapad 3, 15,6'' processor: AMD Ryzen 3 4300U, 8GB RAM, 256GB SSD, med laddare i datorfodral
Elgitarr Fender Stratocaster USA original custom body bakplatta saknas, lackskada snr: US12073818 i mjukt fodral
Elgitarr Fender Stratocaster Mexico original custom body bakplatta saknar skruvar med axelrem snr: MX13373584 i hårt fodral
Kaffekoppar 4st Rörstrand Ostindia höjd9cm en naggad OBS! ej med på visning hämtas på Gullmarsplan 6, betalas på Kaplans.
Visa varaPorslin Övrigt
Soppterrin Rörstrand Ostindia längd 24cm bredd 21cm höjd 12,5cm, OBS! ej med på visning hämtas på Gullmarsplan 6, betalas på Kaplans.
Visa varaPorslin Övrigt
Sockerskål med lock Rörstrand Ostindia höjd 9cm bredd 14cm OBS! ej med på visning hämtas på Gullmarsplan 6, betalas på Kaplans.
Visa varaGlas Övrigt
Likörkupor i kristall, 4st, Kosta, Ø7,5cm, höjd:8cm, design Elis Bergh, modell: Bergh kristall. Ej med på visning. Hämtas på Gullmarsplan 6, betalas på Kaplans.