Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2022
Klockor Festina
Armbandsur Festina, Quartz, stål, 44mm, datum, dag, månad, repig glasring, repigt safirglas, refnr:F16388, länk i stål, viklås
Klockor Casio
Arbandsur Casio Edifice, datum, kronograf, datum, viklås, safirglas naggat, refnr: 5372 snr: 851CJ6, extra länkbit , med kvitto i box samt ytterkartong, går ej (batteribyte)
Klockor Michael Kors
Armbandsur Michael Kors kronograf quartz stål datum safirglas stål med tre extralänkar i box
Armbandsur Rolex Oyster Perpetual, Datejust, Ø36mm, automatisk, datum, safirglas, stål/roséguld everose, jubileelänk, viklås clownclasp, refnr: 116231, snr: 373C58A8, cert-2019, i box med värderingsintyg samt kvitto
Armbandsur, Rolex Oyster Perpetual, Datejust, Ø36mm, automatisk, datum, safirglas, stål/roséguld everose, jubileelänk, diamantindex, refnr:126231, snr:FN722480, cert-2019 från Krons Ur, med extralänkar i box samt ytterkartong (sliten)
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Versace Medusa pilot snr: 1001/6G 1403N mnr: 222F i fodral i påse med kvitto ytliga repor