641 - 660 av 951
1...323334...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2022

Klubbad för

Litografi, 22/120, 11x23cm

Utrop: 50 kr

Pär Strömberg, (1972-), olja på duk, Amsterdam, 96, med dedikation

25 kr

Utrop: 50 kr

Etta Säfve, 2006, blandteknik, snöflingor, 21x15cm, defekt ram

Utrop: 50 kr

Pär Strömberg, (1972-), olja på skiva, 27,3x60,8, med dedikation, 2008

75 kr

Utrop: 50 kr

Pär Strömberg, (1972-), olja på skiva, ansikte, 40x30

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Pär Strömberg, (1972-), olja på duk, 45,5x65cm

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring, 18K 3,1g

Utrop: 1 500 kr

Kedja, 18K 5,2g 43cm tvåfärgad med integrerat hänge

3 000 kr

Utrop: 3 300 kr

Lås, 18K 0,1g defekt

Utrop: 50 kr

Guldtacka, 24K 20g Valcambi

10 600 kr

Utrop: 12 600 kr

Ring, 9K 2,2g Ø17¼ med stenar

475 kr

Utrop: 400 kr

Ring, 18K 2,6g med sten och diamanter 10xca0,005ct, bucklig skena

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K 5,2g graverad tvåfärgad

Utrop: 2 400 kr

Parti guld, 18K 22,4g med diamanter 14xca0,01ct graverat och defekt

8 800 kr

Utrop: 10 600 kr

Kedja, med integrerat hänge 18K 2,3g 42cm

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par 18K 1,8g med pärlor höjd: 20mm

650 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par 18K 2,3g höjd: 27mm

Utrop: 1 700 kr