Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2022
Klockor Diesel
Diesel, "Mr Daddy", only the brave, Refnr DZ7414, Serienr 111911, quartz, stål, datum, mineralglas, kronograf, 57mm, box, manual
Klockor Burberry
Burberry, "The city ladies", Refnr BU9124, Serienr 52325, quartz, stål, mineralglas, datum, 35mm, box, extralänkar, bruksskick
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Ray-Ban, Aviator, Modellnr RB3025, ¤14, 135, 2N, i fodral med ytterkartong
Fritid Övrigt
Fickkniv, Victorinox, Swiss Army, Swiss Champ Straight, Multitool Knife, 91mm Closed Length, 185g, en tandpetare saknas . Ej med på visning.
Elektronik Musik
Mobilhögtalare, Google home mini chalk, Refnr GA00210-NO, Serienr 8921LYPE9T, i originalförpackning med manual
Elektronik Musik
Mediaspelare, Google Chromecast Ultra, Refnr ga3a00459a65, Serienr 0520CXT3BW i originalförpackning
Musikinstrument Träblås
Munspel, M Hohner, Tremolo, Harmonica, 1900-tal. 4-sidig, originalask, åldersrelaterat slitage
Visa varaMusikinstrument Övrigt
Digital trummodul, ATV, modell AD5, Serienummer 01000330, made in japan, med strömkabel
Klockor Maurice Lacroix
Maurice Lacroix, Pontos S Diver, (600m/2000ft), Ref PT6248-PVB01-332-1, Serienr AW01623, stål, svart PVD, automat, Cal ML115 (Sellita SW200-1), safirglas, datum, 43mm, heliumventil, gummiband originalspänne, cert nov, 2017, box ytterbox, skada på glasring
Elektronik Musik
Bärbar högtalare, Harman Kardon, Onyx studio 5, serienummer TL668-f100008041, med laddare i originalkartong
Fritid Övrigt
Tennisrack, Wilson Blade 98S, Refnr W2705208, 294g, 632cm2, 23-27kg, 18x16, Serienr 2771-17. Ej med på visning
Bärbar dator, Lenovo Thinkpad E14 Gen 2, AMD Ryzen 5 4500U 2,3GHz, 8GM RAM, 256GB SSD, Radeon RX Vega 6, Refnr 20T6-000TMX, Serienr PF-19PDX3, med laddare, återställd
Elektronik TV-apparater
Projektor, NEC, multisync, Modellnr MT1030, resolution 1024x768, 150W NSH bulb, 4:3 (XGA), med kabel. Ej med på visning.
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elbas, Fender Precision Bass, AM Professional II P Bass, MN Olympic white, Serienr US20044681, två mikrofoner, single coil, skruvad hals, i hårt fodral, nyskick
Elektronik Musik
Mediaspelare, Cambridge audio CXN V2, Serienr KWC1113770611037, Stöd för internetradio, Display, stödjer AirPlay, Spotify Connect, Tidal, Digital optisk in (S/PDIF), Digital koaxial ut (S/PDIF), Mp3, WMA, Ogg Vorbis, kablage, manual och fjärrkontroll. Ej med på visning.