Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2022
Klubbad för
Axel Lind (1907-2011), Olja på duk, signerad, Insjömotiv vintertid, motivets mått 53*90cm, kantstött ram. Skickas ej. Visas och hämtas på Sefina Pantbank, Stora Gatan 38, Västerås.