Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2022
Smartwatch Garmin, Fenix 5X Plus, serienr. 5MM068838, safirglas, Ø50mm, stållänk (slitage), 19cm, samt laddkabel, box i kartong
Certina DS-2 Chronometer 125th Anniversary Edition (Nr. 0260/1888), "Tachymeter", Refnr: C024.448 A AE, kronograf, quartz, safirglas, 41mm, datum, läderband + extra stållånk (17cm), träbox, ytterkartong
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans, refnr: 1-1117N safirglas, Ø49mm, quartz (batteribyte krävs), datum, 20 ATM, kronograf,stållänk, 20cm
Certina DS 8 Precidrive, refnr: C033450, sernr: V57882RKX, WR 10 bar, safirglas, Ø42mm, datum, quartz, läderarmband
Certina 18K, serienr: 738381068, quartz, datum, plastglas, Ø33mm, oädel länk, gravyr, brv=64,3g
Certina DS Prime, refnr:C004210A, sernr: 11BL0862342, safirglas, Ø32mm, datum, quartz, stållänk, 19cm
Systemkamera Canon EOS600D, sernr; DS126311, modellnr: 243046173256, 1 Objektiv Canon EFS 18-55, Serier: 9546130980, Macro 0,25m/0,8FTl, 1 Objektiv EFS 55-250mm, Serienr: 9312012876, Macro 1,1m /3,6ft, Batteri, Laddare, Fjärrkontroll, Väska
Hörlurar 1 par Razer Kraken X for Console, snr:AC2119018904458, mikrofon, sladd, manual, kartong
Skål Fyrklövern modell "Gallaxy Blue", Studio Glashyttan Åhus, Limited Edition 33/199, höjd 15cm, bredd 17cm
Akustisk gitarr Takeharu, modell WT-100, sernr: GO535, Made in Japan 1979, hårt fodral, bruksslitage
Gitarr Fender Stratocaster Contour Body, made in Mexico, Serienr: MX17875192, i mjukt fodral
Äggkoppar 1 par, Skultuna Mässingsbruk, "Dubbel-modell från 1890", design Pierre Forsell, höjd 7cm, förgyllda 23K, i ask