Avslutad | Pant – Tisdag 15 februari 2022
Fritid Cyklar
Elcykel, Monark Sture, 53 cm, svart, 2021 års modell, repa på övre delen av ramen, Sn SOL3765938, med laddare, nycklar, fint skick
Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, Pearlmaster, 34mm, 18K vitguld, brv 146,6g, "Full Pavé Roman Dial", diamant bezel, automatisk, cal. 2235, safirglas (mindre nagg), datum, Pearlmasterlänk, 18K crownclasp, ref. 81339, snr. M474719, cert -08, box, ytterbox
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Kejsarlänk 440,6g längd 65,5 cm, bredd 10x10 mm, kistlås
Visa varaSmycken Collier
Collier S925 brv 14,5g, integrerat hänge med stenar, justerbar längd 42,5 - 45 cm, haklås
Spelkonsol, Sony Playstation 4 Slim 500GB Model: CUH-1004A, 2st handkontroller, med HDMI kabel, strömsladd samt 2st laddkablar, S/N: 03274522246906191, repor på konsol
Parti silver, S800, brv 1714,0g, bestick 41 delar, Warszawa, Polen, 1900-talets andra hälft, knivblad stål, tårtspade defekt, etui.
Fossil, Machine, 45 mm, stål, Ref nr. FS4552IE, mineralglas repor, datum, quartz, kronograf, stålarmband (slitage, tappat färg), Serie nr.40501912
Klockor LIP
Rolex, Oyster Perpetual Yacht-Master, 35 mm, ref: 168622, Rolesium, automat, kronometer, datum, vridbar glasring, safirglas, Oysterlänk stål med viklås (flip-lock) något kort, nr: P441827 ca år 2000, urtavla svagt missfärgad, repor runt om.
Visa varaSmycken Ring
Ring, 14K, brv 4,7g, vitguld, diamanter 1 x ca 1,55 ct äldre slipning, nagg, samt 14 x ca 0,01ct brilj. Ø17¾
Visa varaSmycken Hänge
Hänge 18K vitguld 1,2g, med diamanter 1x ca 0,03ct, briljantslipad, 27x ca 0,005ct, åttkantslipade, höjd 1,5 cm (inkl. ögla), bredd 9 mm, [GHA]
Mynt Övrigt
Jubileumsmynt, Sverige 2000 Kr, Stockholms Slott 250 År 1754 - 2004, 21,6K guld (90%), 12g, originaletui, informationsblad, fint skick.