Avslutad | Pant – Tisdag 15 februari 2022
Tissot, PR 50, 34 mm, quartz, stål tvåfärgad, safirglas, datum, originallänk, viklås, fint skick, etui Tissot.
Mynt Övrigt
Minnesmynt, S925, 25,5g Kungariket Svergie, Carl XVI Gustaf, "25 ÅR SOM STADCHEF", Ø36 mm
Mynt Övrigt
Minnesmynt, S925, 26,5g Kungariket Svergie, Gustaf VI Adolf, "REGALSKEPPET VASA - 1961", Ø36 mm
Mynt Övrigt
Minnesmynt, S925, 26,1g Kungariket Svergie, Karl XV, " DEN SISTA STÅNDSRIKSDAGEN UPPLÖSES 1866", Ø36
Mynt Övrigt
Minnesmynt, S925, 27,2g Kungariket Svergie, Gustav II Adolf, "SVERGIE DELTAR I DET 30-ÅRIGA KRIGET", Ø36 mm
Mynt Övrigt
Minnesmynt, S925, 27,2g Kungariket Svergie, Karl XII, "DET STORA NORDISKA KRIGET 1700-1721", Ø36 mm
Mynt Övrigt
Minnesmynt, S925, 28,1g Kungariket Svergie, Gustav V, "OLYMPSIKA SPELEN I STOCKHOLM 1912", Ø36 mm
Mynt Övrigt
Minnesmynt, S925, 26,5g Kungariket Svergie, Gustav Vasa, "BEFRIELSEKRIGET 1521-1523", Ø36 mm
Laptop, Apple, Macbook Air, 13" (2020), färg- rosa, modell: A2337 / MGND3KS/A, 256GB, 8-core CPU - M1, 8GB RAM, Serie nr. SC02G92SXQ6LC, nyskick, i box, laddare
Elektronik Musik
Hörlurar, Bose Quiet Controller 30 mod. AP1, trådlösa, fodral, ej laddkabel. s/n: A94AP1
Fritid Verktyg
Ogrästrimmer, Ryobi EasyEdge, 1 batteri, laddare, reservlina, s/n: 44473201015737, bruksskick.
Porslin, 2st samlartallrikar Rörstrand 250år, Ø21 cm, motivmålade efter verk av Anders Zorn, med originalförpackning och certifikat, dokumentation.
Telefon, Apple Iphone 12 mini, modell: A2399, serie.nr: C6KDXJ6D0GPT, iemi: IMEI.info: 351025522889270, 64GB, med orginalkartong, laddare
Bägare, silver, 153,1g, H: 11,5 cm, graverad, 1700-tal.