Avslutad | Pant – Tisdag 15 februari 2022
Fritid Verktyg
Skiftnyckel, Bacho Sweden No 0675, 18-tum / 45,5 cm, gripvidd 53 mm, slitage/rostanlupen, V-Steel Made in Sweden . Ej med på visning.
Armband X-länk med stav 18K 29,6g, längd 19 cm, bredd 17 mm, kistlås, Guld Carlsén, Sundsvall
Fritid Verktyg
Sticksåg, Einhell Power X-Change TE-JS 18 Li Solo (exkl. laddare) . Ej med på visning.
Armband X-länk med stav 18K 19,8g, längd 18 cm, bredd 14 mm, kistlås, saknar en låsåtta, repor/slitage
Tårtkniv, silver S925 brv 112,7g, Raadvad, rostfritt blad, L: 272 mm. Johannes Siggaard, Danmark 1946.
Kedja doserad Bismarck 18K 16,8g, längd 42,5 cm, bredd 4 - 7 mm, kistlås, Hallbergs Guldsmedsbolag, Köping 1966
Armband X-länk 18K 6,9g, längd 19 cm, bredd 5 mm, kistlås, Ädelsmycken Aktiebolag, Stockholm, 1963