241 - 260 av 1 024
1...121314...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 februari 2022

Klubbad för

Kaffeskedar 6st S830 100,4g 120mm

Utrop: 700 kr

Tårtgafflar 5st S830 100g 135mm

Utrop: 700 kr

Bakselsegafflar 6st S830 108,9g 138mm

Utrop: 750 kr

Förrättsgafflar 6st S830 163,2g 150mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Förrättsknivar 4st S830 brv 204,8g 170mm blad i rostfritt stål

Utrop: 700 kr

Besticketui tyg 12st fack 61x32,5cm grönt med vita knytdetaljer

50 kr

Utrop: 50 kr

Väggrelief Stig Lindberg i stengods 36x37cm stämpelsignatur

3 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Möjkkanna S830 308,5g höjd 12,5cm bredd 11cm förgylld insida, design: Möllenborg

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Kaffekanna S830 1083g höjd 28cm bredd 19cm

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Moccaskedar förgyllda 12st S925 140g 96mm

Utrop: 1 100 kr

Parti silver kontrollstämplat 170g graverad skål

Utrop: 1 200 kr

Parti silver kontrollstämplat 1728g graverade tallrikar

Utrop: 11 400 kr

Väggrelif Västmanlands mistel "Heinz Errett Gustavsberg 21x34cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Fat "Karneval" Stig Lindberg 20x30cm

900 kr

Utrop: 850 kr

Bakelsegafflar i silver 830s, modell Rosen 12 st, 130mm, 179,3g, i etui

Utrop: 1 200 kr

Kosta Boda Bertil Vallien "Brain" signerad, med rött hjärta inuti, samt blå dimma något hjärtformad, höjd ca 75mm, träställning medföljer.

1 000 kr

Utrop: 700 kr

Collier 18K/S925 26,3g med diamanter 57xca 0,01ct och ljusblå stenar, längd: 44cm, bredd: 3-7mm, 20g 18K, 6,3g silver

Utrop: 7 800 kr

Parti guld 18K 1,3g trasig creol

Utrop: 600 kr

Ring 18K 2,9g med pärla Ø18¾, bredd: 3mm

Utrop: 1 600 kr

Armband 14K 2,5g med 10st berlocker hjärtan, längd: 19,5cm, bredd: 1mm

900 kr

Utrop: 900 kr