221 - 240 av 1 024
1...111213...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 februari 2022

Klubbad för

Fat S830 2177g längd 69cm bredd 53cm graverat, betalas på Kaplans, hämtas på Sefina Gullmarsplan.

Ljusstakar ett par S830 brv 976,4g fyllda

Bas Warwick Rockbass Vampyre, 4 strängar, snr: RBG555717-18 i mjukt fodral

Utrop: 3 000 kr

Musikinstrument Träblås

Trumpet Besson o co småbucklor i fodral . Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Fiol Victor med två stråkar /en skadad i fodral . Ej med på visning.

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Gibson SJ-200 snr02234024 utan fodral

18 000 kr

Utrop: 22 000 kr

Kedja Pansar S925 22,7g 50,5cm bredd 3mm

Utrop: 550 kr

Kedja Pansar S925 2,2g 42cm bredd 1mm

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,6g Ø10mm med vita stenar

125 kr

Utrop: 100 kr

Kedja med integrerat hänge S925 3,8g 40,5cm bredd 1-9mm med vita stenar

Utrop: 100 kr

Kedja Figaro S925 39,4g 67cm bredd 6mm lås buckligt

250 kr

Utrop: 300 kr

Armband S925 31,4g av i länk

Utrop: 250 kr

Silverplakett S925 173,4g Skånes fotbollförbund graverad

Utrop: 1 100 kr

Silverplakett S925 89,2g, förgylld, Skånes fotboll förbund graverad

Utrop: 600 kr

Vas S830 156,5g höjd 12,5cm bredd 10,8mm

Utrop: 1 100 kr

Supkoppar 6st S830 185,9g höjd 4cm bredd 6cm

Utrop: 1 200 kr

Parti Silver S830 183,8g udda

Utrop: 1 200 kr

Bestick Rosenholm, Bordsgafflar 6st 180mm, Bordsskedar 6st 181mm, Bordsknivar 6st 200mm blad i rostfritt stål S830 brv 857,9g

Utrop: 4 400 kr

Såsslev Rosenholm, S830 49g 173mm

375 kr

Utrop: 350 kr

Smörknivar 2st Rosenholm, S830 brv 95,2g 160mm

350 kr

Utrop: 300 kr