661 - 680 av 1 051
1...333435...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 februari 2022

Klubbad för

Collier S925 43,2g öppen modell, stelt med sten

650 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S830 193,5g defekt/graverat

Utrop: 1 200 kr

Matgaffel S830 60,3g 214mm

Utrop: 400 kr

Hänge S925 17,4g kors höjd: 4,1cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 19,1g med röd sten Ø16¾

175 kr

Utrop: 150 kr

Armring S925 32,4g öppen modell

225 kr

Utrop: 250 kr

Vas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien Open Minds handmålat konstglas höjd: 25,5cm signerad nr: 7041516

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Konst Skulpturer

Bronsskulptur "Golfare", marmorfot, höjd: ca.33cm, visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20, betalas på Kaplans auktioner

750 kr

Utrop: 500 kr

Kruka Rörstrand "Druva" höjd: 19cm Ø21,5cm nagg/spricka

175 kr

Utrop: 50 kr

Kruka blå höjd: 20cm Ø24cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Kedja defekt 18K 3,2g

Hänge 18K 0,7g kors höjd: 2,6cm

Parti guld 18K 8,3g defekt/graverat

Kedja Venezia 18K 2,7g 36cm bredd: 1mm springring

Hänge 18K 0,3g hjärta höjd: 1,2cm

Örringar 18K 1,2g 3st

Collier 18K 10,9g med stenar längd: 48cm kistlås

Utrop: 5 400 kr

Ring 18K 3,1g tredelad/trefärgad Ø17¼

Creoler 18K 1,3g Ø17mm