641 - 660 av 1 051
1...323334...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 februari 2022

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 11,1g längd: 19,5cm bredd: 5mm kistlås

Utrop: 5 600 kr

Armband X-länk 18K 9,4g längd: 19,5cm bredd. 8mm kistlås

Utrop: 4 700 kr

Armband Ankar 18K 20,2g längd: 22,5cm bredd: 4mm kistlås

Utrop: 12 400 kr

Ring 22K 6,4g defekt

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 16,1g vitguld graverad

Utrop: 7 400 kr

Parti guld 14K 3,4g defekt

Utrop: 1 100 kr

Armband 14K 6,1g vitguld med stenar längd: 18cm

Utrop: 2 100 kr

Collier 14K 12,9g vitguld halsstelt med stenar längd: 44cm

Utrop: 4 600 kr

Tennfat 1800-talets mitt stämplar C.I.L monogram undertill Øca.36cm höjd: 5,5cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 6st S830 80,9g modell: Uppsala 109mm

Utrop: 550 kr

Ring S925 28,1g Ø19

200 kr

Utrop: 225 kr

Ring S925 19,1g Ø21

Utrop: 150 kr

Ring S925 10,8g Ø19¾

Utrop: 100 kr

Ring S925 7,6g Ø21¾

Utrop: 75 kr

Ring S925 14,2g Ø20

Utrop: 125 kr

Ring S925 15,3g Ø20¾

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 17,9g Ø21

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 4,8g Ø19½

125 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 5,2g Ø20½

Utrop: 50 kr

Armring S925 28,7g öppen modell med sten

Utrop: 500 kr