Armband Bismarck 18K 11,1g längd: 19,5cm bredd: 5mm kistlås
Utrop: 5 600 kr
Armband X-länk 18K 9,4g längd: 19,5cm bredd. 8mm kistlås
Utrop: 4 700 kr
Armband Ankar 18K 20,2g längd: 22,5cm bredd: 4mm kistlås
Utrop: 12 400 kr
Ring 22K 6,4g defekt
Utrop: 3 400 kr
Ring 18K 16,1g vitguld graverad
Utrop: 7 400 kr
Parti guld 14K 3,4g defekt
Utrop: 1 100 kr
Armband 14K 6,1g vitguld med stenar längd: 18cm
Utrop: 2 100 kr
Collier 14K 12,9g vitguld halsstelt med stenar längd: 44cm
Utrop: 4 600 kr
Tennfat 1800-talets mitt stämplar C.I.L monogram undertill Øca.36cm höjd: 5,5cm
Utrop: 500 kr
Kaffeskedar 6st S830 80,9g modell: Uppsala 109mm
Utrop: 550 kr
Ring S925 28,1g Ø19
Utrop: 225 kr
Ring S925 19,1g Ø21
Utrop: 150 kr
Ring S925 10,8g Ø19¾
Utrop: 100 kr
Ring S925 7,6g Ø21¾
Utrop: 75 kr
Ring S925 14,2g Ø20
Utrop: 125 kr
Ring S925 15,3g Ø20¾
Ring S925 17,9g Ø21
Ring S925 4,8g Ø19½
Utrop: 50 kr
Ring S925 5,2g Ø20½
Armring S925 28,7g öppen modell med sten
Tisdag 1 feb 2022