Avslutad | Pant – Tisdag 11 januari 2022
Klubbad för
Herrur Jaeger-LeCoultre Boett 18K brv 33,5 läderarmband längd: 17-20,5cm med plastglas, manuell, graverad
Herrur Tissot boett 18K brv 31,0g läderarmband längd: 17-21cm, safirglas, med datum, quartz, ej funktionsgaranti, graverad, i box
Herrur Certina DS Podium Percidrive, repig stållänk, med safirglas,repa på glas, med datum tachtymeter serienr: 15BC0530420, quartz, refferensnr: c001647a
Vas, Kostaboda, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad 89253, höjd: 31cm
Damur Tissot boett 18K brv 16,6g läderarmband 15-18,5cm Ø24mm, quartz, datum, safirglas, graverad, i låda