Avslutad | Pant – Tisdag 11 januari 2022
Omega, Seamaster, stål Ø28mm, quartz, ref:2382.80.00 Sn:55372906 safirglas (nagg), missfärgad urtavla, skador på visare, repor på boett och armband, cert-97, manual, box & kartong (slitna/skadade)
Klockor Emporio Armani
Emporio Armani herrur stål 45mm automat mineralglas ref: 4611 läderarmband, slitet.
Portfolio Star Wars, 20 st tryck av Ralph McQuarrie, bruksslitage på omslag, 35,5x27,5cm, från 1977
Burk S830 139,1g, längd: 7,1cm, bredd: 5,8cm, höjd: 4,5cm, detaljer i oädel metall och stenar
Servis 36 delar Klassiska Rosor, Fyrklövern AB, 12 st kaffekoppar, 12 st kaffefat, 12 st assietter Ø ca17,4cm, komplett serie innehållandes alla 12 rosenmotiv
Figurin Boxer Kingston Pottery Hull England, porslin, höjd: 32cm, nagg höger framtass, krackelerad
Kamerahus Canon EOS5D Mark II, snr: 3331632779, saknar batteri, ej funktionstestad
Kamerahus Canon EOS 7D Mark II, snr: 053021002393, med extra batterihållare, batterier ingår ej, ej funktionstestad