141 - 160 av 1 220
1...789...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 december 2021

Klubbad för

Ring S925, 8,6g, Ø 20 1/4, sten

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring S925, 9,8g, Ø 18 1/2, sten

Utrop: 375 kr

Ring S925, 6,6g, Ø 20 3/4, bredd 9,5mm

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring S925, 13,1g, Ø 20 3/4, stenar

400 kr

Utrop: 500 kr

Hänge Krucifix S925, 10,2g, höjd 55mm

Utrop: 425 kr

Pansarkedja S925, 34,2g, 46,5cm, bredd 5,5mm, defekt saknar lås 200

200 kr

Utrop: 250 kr

Skål S830, 175,7g, Ø 90mm, höjd 70mm, förgylld insida

Utrop: 1 200 kr

Vas S800, 273,5g, Ø 70-110mm, höjd 205mm, defekt gravyr, skev

Utrop: 1 800 kr

Gräddkanna S830, 130,3g, Ø 70-90mm, höjd 100mm, förgylld insida

Utrop: 850 kr

Skrin S800, 231,4g, 13.5cm, höjd 40mm, bredd 80mm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Gallerskål med glasinsats S800, 240,6g, Ø 21cm, höjd 85mm

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring vitguld 18K, 5g, med diamanter 20xca0,03ct, Smaragd 1,80ct, Ø 17 3/4, intyg

6 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Ring tvåfärgad 18K, 5,8g, Ø 18, stenar, defekt gravyr

Utrop: 2 600 kr

Klockor Gant

Gant Park Hill Day Date11, Herrur, stål, 44mm, quartz, safirglas, refnr: G1210, sernr: 02000251, stållänk 19cm, extra länkbitar, box

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar S925, 20,3g, 45cm, bredd 4mm

Utrop: 500 kr

Klockor Festina

Festina Chrono Bike Special Edition, herrur, stål, 44mm, quartz, safirglas, refnr: F20524/100, stållänk 18cm, extra länkbit, extra armband i plast, verktyg, box

Utrop: 1 200 kr

Bordslampa "Global Lightning" artikelnr: 10010233, höjd 45cm, oädel metall, strömkabel ,ej visning

Utrop: 1 100 kr

Mattallrikar 6 stycken Rosenthal Classic Rose Maria Vit, Ø 245mm,

325 kr

Utrop: 300 kr

Assiett tallrikar 2 stycken Rosenthal Classic Rose Maria Vit, Ø 215mm

125 kr

Utrop: 75 kr

Vas Tulipa Ulrika Hydman-Vallien Kosta Boda, Signerad Kosta Boda Ulrica HV, 49732

550 kr

Utrop: 600 kr