Avslutad | Pant – Tisdag 7 december 2021
Sockerskål och gräddkanna S830 156,9g höjd: kanna 7cm / skål 4,5cm, Ø kanna 4,7cm / skål 5,7x8,5cm, förgylld insida
Sockerskål med lock och gräddkanna S830 348,0g, höjd på skål: 10cm höjd på kanna 9cm, slitage och små skador
Georg Jensen, Cobra ljusstakar 3st 16cm, 20cm, 24cm, design Constantin Wortmann, blankpolerad rostfritt stål
Collier Ankar med integrerat hänge med stenar S925 2,5g längd: 44,5cm bredd: 1mm, hänge höjd: 12mm bredd: 12mm, oxiderat silver
Collier Ankar med integrerat hänge S925 4,9g längd: 40-42,5cm bredd: 1mm, oxiderat silver
Handsmycke S925 3,8g, ring Ø17¾, armband längd: 16,5-18,5cm bredd: 1mm mellandel längd: 9cm, oxiderat silver