941 - 960 av 1 220
1...474849...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 december 2021

Klubbad för

Datorskärm, Samsung Odyssey G5, 34", modellnummer: c34g55twwr, serienummer: oe5jhntr44440411y med HDMI kabel, strömsladd, manualer och kartong. Visas och hämtas hos Sefina Lund.

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband 18K tvåfärgat 8,9g längd: 18cm bredd: 6mm med karbinhake

Utrop: 4 200 kr

Armband 14K 8,2g längd: 18,5cm bredd: 6mm med kistlås

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K tvåfärgad 1,9g Ø16½ med stenar

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K tvåfärgad 5,0g Ø16½ med stenar

Utrop: 3 300 kr

Hänge 18K 1,6g hjärta höjd: 22mm bredd: 14mm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 14,9g defekt, gravyr

Utrop: 6 400 kr

Örhängen ett par Creoler 14K tvåfärgade 4,1g Ø13mm med stenar

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 0,6g defekt, innehåller pärla

Utrop: 250 kr

Ring 23K 5,0g Ø16½ med diamant 1xca0,20ct, defekt ring sliten och graverad

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Armband X-länk 18K 17,6g längd: 19cm bredd: 5mm med berlocker med kistlås, defekt skador

Utrop: 7 600 kr

Certina 18K, damur, 16mm, manuell, boett nr 565142 med integrerad länk, defekt bucklor på länk, 18K brv 24,5g längd; 16,5cm bredd: 7mm

Utrop: 8 200 kr

Hänge hjärta 18K 1,8g höjd: 15mm bredd: 8mm

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,9g Ø17 med diamanter 16xca0,01ct

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 3,2g Ø17 med diamanter 7xca0,02ct, graverad

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 2,9g Ø17 graverad

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K tvåfärgad 2,8g Ø17 med diamanter 1xca0,03ct, 22xca0,005ct åttakantslipade, graverad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 13,7g defekt, gravyr, innehåller stenar

Utrop: 5 900 kr

Armring 18K 9,0g defekt

Utrop: 3 900 kr

Ring 14K 0,9g med röd sten, defekt, skev

Utrop: 250 kr