281 - 300 av 437
1...141516...22 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 december 2021

Klubbad för

ARMBAND, VALENTINO, Garavani, Rockstud, beige skinn, guldfärgade nitar, längd 18-20 cm.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

ARMRING, RALPH LAUREN, förgyllt sterling silver, hammrat, diameter 6cm, vikt 83,9g.

850 kr

Utrop: 800 kr

COLLIER, MARNI, grönmelerade, fassetterade stenar i plast, svarta sidenband, längd ca 80 cm.

Utrop: 1 100 kr

COLLIER, MARNI, konformade stenar i plast, svarta sidenband, längd ca 80 cm.

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, ROBERTO CAVALLI, 100% chiffongsiden, 260x65 cm, leopard, blå, svart.

700 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, DIANE VON FURSTENBERG, 55% ull, 35% siden, 10% cashmere, 180x100 cm, svart, blå, beige.

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, MULBERRY, 90% lammull, 10% nylon, 200x40cm, grön, röd.

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Skor

SKOR, GIANVITO ROSSI, Rea, mesh med vita stenar, stl 40, klack 11 cm, skopåse, kartong.

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

SKOR, GIANVITO ROSSI, Evie, spets, leopard mönster, stl 40, klack 11 cm, skopåse, kartong.

Utrop: 1 400 kr

Kläder Mössor

MÖSSA, GUCCI, 100 % ull, stl M, ca 52 cm, svart vit.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Clerc, Jean-Louis Clerc, 100% siden, 90x90 cm, orange, multi.

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Antheia Ixia PM, One Stitch, petrol, lammskinn, broderat monogram, silverfärgade beslag, 34x26x15cm, avtagbar axelrem, dustbag, lätt slitage på hörn, år 2012.

Utrop: 10 000 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, blå, vitrandigt saffianoläder, bruna läder handtag, 38x28x18 cm, bruksslitage.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, Jet Set, grönt saffianoläder, 38x28x15 cm. Bruksslitage.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, korallfärgat skinn, aged hardwear, 28x17x7,5 cm, hologram har lossnat, dustbag, visst slitage.

16 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, CHANEL, Gabrielle, grå mocka, svart tå, stl 38, klack 9 cm, kartong.

Utrop: 3 000 kr

ÖRHÄNGEN, CHANEL, CC, chain, stift, plaketter har lossnat, originalask.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

PÄRLCOLLIER, CHANEL, vita imitationspärlor, guldfärgad kedja, längd 110 cm, fodral, originalask.

6 900 kr

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, CHANEL, Grand Shopping, svart skinn, silverfärgade beslag, 32x22x14 cm, hologrammärkt 23830333, axelrem, kvitto från 2017.

16 000 kr

Utrop: 18 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Mini Web Sylvie Top Handle Bag, Flora Print, Web, 20x14x7 cm, två axelremmar, kvitto från 2017.

Utrop: 9 000 kr