241 - 260 av 437
1...121314...22 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 december 2021

Klubbad för

VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Duffle 6, vitt/svart skinn, guldfärgade detaljer, axelrem, 30x23x10 cm, bruksslitag, fläckar på vit del.

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, CHANEL, Classic Double Flap 26, svart quiltat kalvskinn, guldfärgade detaljer, 26x16x7,5 cm, hologrammärkt 4315244.

Utrop: 33 000 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, HERMÈS, Brins d´Or, 65% cashmere, 35% siden, 140x140 cm, blå, beige, guld.

4 600 kr

Utrop: 5 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BURBERRY, beige tyg, brunt läder, 14x10 cm, mynt, kort, sedel, dustbag, originalask.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, marint läder, guldfärgat spänne, 12x9cm, mynt, kort, sedel.

700 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Toilett Pouch, monogram canvas, 19x14cm, visst slitage på foder.

2 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Koala, monogram canvas, 12x10cm, mynt, kort, sedel, dustbag, bruksslitage.

3 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Stövlar

BOOTS, DIOR, Explorer Ankle Boot, Oblique Jacquard, svart skinn, stl 37, skopåse.

Utrop: 5 000 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, CHRISTIAN DIOR, beige mocka, stl 37½, kilklack 9 cm, dragkedja.

Utrop: 1 400 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, GUCCI, Nylon Queen, svart skinn, vadderade, stl 39, kartong.

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, Alexa, svart buffel skinn, mässings beslag, 30x20x12 cm, axelrem, dustbag, kvitto från 2011.

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, CHANEL, svart quiltat skinn, guldfärgade beslag, 34x20x16 cm, hologrammärkt 20576539, cert, bruksslitage.

Utrop: 14 000 kr

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, spike pump, svart skinn, guldfärgade nitar, stl 39, klack 11 cm, skopåsar.

Utrop: 3 000 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, svart skinn, stl 40, klack 10cm, skopåse, kartong.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, beige tyg, brunt skinn, längd 90 cm, bredd 5cm.

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Övrigt

HÄNGLÅS, HERMÈS, guldfärgat med läder hållare, nr 114, två nycklar, smyckespåse.

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Accessoarer Övrigt

LÅS, LOUIS VUITTON, mässing, nr 305, två nycklar,

475 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Övrigt

SPEGEL, BVLGARI, guldfärgad, 7 cm i diameter, fodral.

225 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Galliera, monogram canvas, 36x29x11 cm, dustbag, bruksslitage.

5 500 kr

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, HERMÈS, Constance buckle, reverse, svart, brunt skinn, guldfärgat spänne (repor), längd 85cm, bredd 3,2 cm, bruksslitage.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr