1161 - 1180 av 1 277
1...585960...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021

Klubbad för

Armband S830 10,3g filigranarbete, förgyllt med emalj

150 kr

Utrop: 75 kr

Armband 18K 4,3g 18,5cm med vit sten

Utrop: 2 100 kr

Klockor Record

Record Geneve Ø20mm, damur, manuell, doublé, ca 1930-tal, graverad

50 kr

Utrop: 50 kr

Fickur 2st S800 bruttovikt: 106,9g, defekta, går ej, saknar delar

50 kr

Utrop: 50 kr

Fickur Chrono PWC Geneve Ø50mm Doublé, savonett, Boett nr. 234087

375 kr

Utrop: 225 kr

Klockor Breguet

Fickur Sekel Ø50mm S800 Ancre 15 rubis Spiral Breguet bruttovikt: 72,9g, urtavla med små sprickor

225 kr

Utrop: 100 kr

Omega Seamaster 120m s.k. "Calypso" Ø32mm midsize, quartz, originallänk, PVD-behandlad, ca 1980-tal, patinerad urtavla, något lös urtavla, trög glasring, utbytt krona

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Armband Hermes Paris Noir Clic Clac nr. SP 11 17 originalask med dustbag, samt kopia på kvitto

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Nivada 18K damur Ø12mm, bredd: 17mm, manuell bruttovikt: 39,8g

Utrop: 15 000 kr

Certina 18K Ø34mm, manuell, graverad, fläckig urtavla, plastglas med slitage, med defekt läderband

3 200 kr

Utrop: 3 200 kr

Seiko 5 Automatic Ø35mm, automat, dag/datum, ref nr. 7S26-0430, stållänk, viklås, repigt glas och boett

550 kr

Utrop: 425 kr

Certina DS 1 Powermatic 80 "Himalaya Special Edition", Cal 80 (ETA C07111) Ø38mm, automat, ref nr. C029807A snr. 3R023J187 läderband i box med cert och ytterkartong

Utrop: 3 400 kr

Tissot Automatic Ø38mm dag/datum ref nr. T065430A snr. D89RQYV3Y stållänk med repor, med box och cert

Utrop: 2 200 kr

Gummiband till Tissot ref nr. T055417 A BH, 19mm, bruksslitage

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 3,9g, delvis graverat

Utrop: 1 700 kr

Kedja Cordell 21K 4,6g 46cm

Parti guld 21K 2,5g

Ring 18K vitguld 4,0g Ø17¼ med diamanter 83xca0,005ct samt 1xca0,16ct, graverad

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Kedja 14K 14,9g 62cm

4 100 kr

Utrop: 5 000 kr

Hänge 18K vitguld 6,1g med stenar och diamanter 24xca0,01-0,03ct, saknar en sten

4 600 kr

Utrop: 2 700 kr