641 - 660 av 1 277
1...323334...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021

Klubbad för

Brosch, 18K 3,8g, 43 mm.

Utrop: 1 600 kr

Elgitarr, Ibanez, RG Premium, RG950WFMZ, Tiger Eye, trä: basswood, flame maple, bubinga & wenge. Indonesien, svajarm, verktyg, mycket gott skick, originaletui, S/n: 170502029

4 300 kr

Utrop: 5 100 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, 41 mm, automat, kronometer, datum, ref 116334, stål/guld, Oysterlänk stål Easylink, OBS! urtavla utbytt ej original, box (ej tidsenlig/defekt & cert 754T93Y2 (2016).

Cartier, Pasha Seatimer Automatic, 40 mm, stål, automat, datum, vridbar glasring, safirglas, ref: 2790, armband stål/gummi viklås trasigt, repor och nagg runt om, boett nr: 587139LX

Klockor Hublot

Hublot, Big Bang, 44 mm, stål/keramisk, ref: 301.SB.131.RX, automat, kronograf, datum, safirglas (2), cal 4100, vitt gummiarmband, Sn. 751196 med box & cert (2009), band missfärgningar, repor boett glasbaks, medföljer defekt läderband med viklås (Hublot).

Parti guld 20K 10,5g graverat

Utrop: 5 100 kr

Parti guld 23K 4,4g graverat

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 3,8g Ø18 med blå sten

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 3,7g Ø19½

Utrop: 2 400 kr

Örhänge 14K 0,2g med sten, en udda

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 2.0g

Utrop: 850 kr

Fickur 14K 87,5g Ø50mm, manuell, 58391

5 900 kr

Utrop: 4 100 kr

Mynt Utländska mynt

Mynt S830 26,6g Ø38mm , Liberty one dollar

225 kr

Utrop: 200 kr

Parti S925 8,6g

Utrop: 75 kr

Örhängen S925 5,0g längd 4,5cm, Rosetter

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S925 2,9g höjd: 28mm bredd: 13mm

Utrop: 100 kr

Hänge 18K fyrklöver 0,8g höjd:15mm bredd:15mm ögla sönder

Utrop: 350 kr

Örhängen med odlad sötvattens pärla 18K 1,4g höjd:14mm bredd:11mm

Utrop: 1 000 kr

Kedja Pansar 18K 3,5g längd:48 cm bredd:2mm

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband Bismarck med 8 berlocker 18K 16,7g längd: ca 20cm bredd: 6mm

Utrop: 7 200 kr