Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021
Elgitarr, Ibanez, RG Premium, RG950WFMZ, Tiger Eye, trä: basswood, flame maple, bubinga & wenge. Indonesien, svajarm, verktyg, mycket gott skick, originaletui, S/n: 170502029
Rolex Oyster Perpetual Datejust, 41 mm, automat, kronometer, datum, ref 116334, stål/guld, Oysterlänk stål Easylink, OBS! urtavla utbytt ej original, box (ej tidsenlig/defekt & cert 754T93Y2 (2016).
Visa varaKlockor Cartier
Cartier, Pasha Seatimer Automatic, 40 mm, stål, automat, datum, vridbar glasring, safirglas, ref: 2790, armband stål/gummi viklås trasigt, repor och nagg runt om, boett nr: 587139LX
Visa varaKlockor Hublot
Hublot, Big Bang, 44 mm, stål/keramisk, ref: 301.SB.131.RX, automat, kronograf, datum, safirglas (2), cal 4100, vitt gummiarmband, Sn. 751196 med box & cert (2009), band missfärgningar, repor boett glasbaks, medföljer defekt läderband med viklås (Hublot).