1301 - 1320 av 1 835
1...656667...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021

Klubbad för

Parti Silver S830 246,0g, udda bestick

Utrop: 1 600 kr

Bägare 4st S925 91,2g Höjd: ca76mm

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti Silver S830 142,2g, udda/graverade

Utrop: 1 000 kr

Bägare S830 69,4g Höjd: ca109mm, Stämplad Q7 (År 1918), graverad

Utrop: 450 kr

Skål S830 57,4g 92x117mm, Stämplad med kattfot

Utrop: 400 kr

Skål S830 65,4g Ø112mm, graverad

Utrop: 425 kr

Skål på fot S830 145,7g Höjd: ca9cm Ø115mm, med engelska stämplar

Utrop: 1 000 kr

Vas av Stig Lindberg, Gustavsberg, Höjd: ca11,5cm

700 kr

Utrop: 375 kr

Figurin, Amalia ur serien ABC-flickor, tillverkad mellan 1958-1973 av Lisa Larson, Gutsvasberg, delvis glaserat stengods, Höjd: ca17,5cm

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Köksknivar Mac, sett 8 delar: Grönsakskniv 165mm, Santokniv Superior 168mm, Kockkniv Mighty 242mm, Tournerkniv Molybdenum 63mm, Brödkniv Superior 265mm, Transherkniv 260mm, Allroundkniv 125mm, Zestjärn. Tillverkade i Japan, i väska, bruksslitage. Ej med på visning.

Apple iPhone 8 Plus, A1997, Space Grey 256GB, MQ8P2QN/A, IMEI: 352978096284600, orginalkartong, laddsladd (ej original), Låst till iCloud

Lenovo Ideapad 330-17IKB, Laptop, RAM 4GB, Intel Premium Gold, CPU 4415U 2.30Hz 2.30GHZ 64-Bitars operativsystem, Windows 10 Home, S/N: 002005390024, laddare, trådlös mus

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K tvåfärgad brv 2,0g Ø16½ med stenar, sliten, skador på sten

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K brv 10,2g defekt, innehåller vitguld, stenar, gravyr

Utrop: 3 000 kr

Parti guld 23K brv 16,9g defekt, innehåller gravyr

Utrop: 9 300 kr

Kedja 18K 3,6g längd: 60,5cm bredd: 2mm

Utrop: 1 600 kr

Kedja Venezia 18K vitguld 2,2g längd: 37cm bredd: 1mm

Utrop: 1 000 kr

Örhängen, ett par 18K tvåfärgade 1,0g höjd: 12mm, saknar en stopper

Utrop: 425 kr

Örhängen, ett par 18K tvåfärgade brv 0,6g höjd: 6mm, med 1 sten/st, saknar stoppers

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K brv 41,6g defekt, innehåller camé, stenar, gravyr och pärla

Utrop: 16 000 kr