Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021
Klubbad för
MacBook 12" A1534, Rose Gold, 8GB, 1,1 GHz Dual-Core Intel Core m3, serienummer:C02RK3MHHQX, i kartong med laddare (bruksslitage), lösenord 1234, återställd
Klockor Festina
Festina W.R 100m Ø43mm, stål, quartz, datum, bruksslitage, behov av batteribyte, Ref:6834
Oidentifierad konstnär, signerad B Hamnbäck, akvarell, fjällmotiv, daterad -67, 23x15,4cm, mått 40x30cm i ram,ej på visning.
Oidentifierad konstnär, akvarell, Lapporten, 28x18cm, mått: 30*40cm i ram, gulnad passpartout, ej på visning.