Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021
Klubbad för
Klockor Heuer
Tag Heuer, Aquaracer, Herrur, 41mm, WBD1112.BA0928, Serie.nr: WMA9920, quartz, stål, blå urtavl, datum, tre extralänkar, box
Harman/Kardon Onyx Studio 4, Bluetooth-Högtalare, S/N: TL0528-LK0251450, laddare, bruksanvisningar, kartong . Ej med på visning.
Litografi, Blå Kärrhök av Mats-Åke Bergström, med silverfärgad ram, 64cmx52cm,ej på visning
Örhängen ett par 18K vitguld 1,6g med diamanter 2xca0,03ct, en stopper saknas
Visa varaUtgått
Ring 18K vitguld 2,9g Ø17, med diamanter 1xca0,02ct + 6xca0,015ct + 10xca0,01ct (totalt ca0,21ct) Stämplad GHA