1121 - 1140 av 1 835
1...565758...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021

Klubbad för

Kedja Venezia S925 4,6g 42,5cm Bredd: ca1,5mm med springlås

Utrop: 125 kr

Kedja Venezia S925 5,8g 39,5cm Bredd: ca1,5mm med springlås

Utrop: 125 kr

Kedja Pansarlänk S925 21,3g 70,5cm Bredd: ca3,5mm, med springlås

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband Pansarlänk S925 22,9g 23,5cm Bredd: ca7mm, med karbinhake

Utrop: 400 kr

Armband S925 10,6g 19cm Bredd: ca7mm, karbinhake

Utrop: 250 kr

Kedja S925 27,9g 51,5cm Bredd: ca7mm, karbinhake

Utrop: 500 kr

Parti Silver 925 15,8g, skadat

Utrop: 125 kr

Lappskedar 5st, S830 75,4g 114mm

Utrop: 500 kr

Teskedar 12st S830 152,2g 117mm

Utrop: 1 000 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, Aquaracer, Herrur, 41mm, WBD1112.BA0928, Serie.nr: WMA9920, quartz, stål, blå urtavl, datum, tre extralänkar, box

Utrop: 8 400 kr

Harman/Kardon Onyx Studio 4, Bluetooth-Högtalare, S/N: TL0528-LK0251450, laddare, bruksanvisningar, kartong . Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 6st och 1st Sockersked S830 64,3g, 105mm, Modell: Rosen, i ask

Utrop: 425 kr

Litografi, Blå Kärrhök av Mats-Åke Bergström, med silverfärgad ram, 64cmx52cm,ej på visning

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K vitguld 0,5g Höjd: ca1,1cm, med diamant 1xca0,01ct

Örhängen ett par 18K vitguld 1,6g med diamanter 2xca0,03ct, en stopper saknas

Ring 18K vitguld 2,9g Ø17, med diamanter 1xca0,02ct + 6xca0,015ct + 10xca0,01ct (totalt ca0,21ct) Stämplad GHA

Ring 18K 3,1g Ø16 med diamanter 5xca0,02ct, graverad

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 3,3g Ø16, graverad

Utrop: 1 500 kr

Kedja Pansarlänk 14K 37,1g 51cm Bredd: ca8mm, ihålig, karbinhake. Stämplad FBM

10 600 kr

Utrop: 12 800 kr

Ring 18K 9,3g Ø17¼, med blå stenar

Utrop: 6 300 kr