421 - 440 av 1 835
1...212223...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2021

Klubbad för

Omega, fickur, S800, två boetter, bucklig bakboett, med klockkedja i oädel metall

750 kr

Utrop: 500 kr

Armband, S830 6,8g längd: 16cm bredd: 8mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830 2,5g höjd: 32mm bredd: 20mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 9,7g gravyr/trasigt

Utrop: 75 kr

Kedja Venezia S925 1,9g längd: 41cm bredd: 1mm

Utrop: 75 kr

Kedja S925 1,6g längd: 48cm bredd: 2mm

150 kr

Utrop: 50 kr

Kedja Venezia S925 1,7g längd: 38,5cm bredd: 1mm

Utrop: 50 kr

Hänge S925 höjd: 15mm bredd: 11mm

Utrop: 50 kr

Bordsskedar 6st, S830 265,1g 185mm modell: Hallbergs Chippendale, i etui

Utrop: 1 800 kr

Bestickset 24 delar, S830 950,2g modell: Sachsisk

4 200 kr

Utrop: 5 100 kr

Brosch 18K 10,4g

Utrop: 4 500 kr

Kedja X-länk 18K 29,0g längd: 43cm bredd: 6,3-8,6mm med trasig säkerhetskedja

Utrop: 12 600 kr

Parti guld 18K 3,5g, trasigt

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,3g Ø17¼, med Camé

Utrop: 1 100 kr

Certina, damur, 14K 17x17mm, manuell, defekt krona, armband X-länk med stav 18K, brv: 20,1g

5 100 kr

Utrop: 6 200 kr

Ardy Strüwer (1939- ) Olja på pannå 10x15cm, totalmått inkl ram 36,5x39,5cm, ej på visning

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Ardy Strüwer (1939- ) Färglitografi 115/250, 44x42cm inlusive ram,ej på visning

500 kr

Utrop: 350 kr

Thor-Leif Strindberg (1949-), Olja på duk, 37x29cm inklusive ram,ej på visning

375 kr

Utrop: 125 kr

Elgitarr, Tokai Custom Edition, snr: L29824, en trasig skruv, svajarm skev

900 kr

Utrop: 850 kr

Laptop, Macbook Air 13", A2179, Intel core i3, 8GB ram, 256GB ssd, strömkabel, väska från Sandstrøm, ej återställd, kod: Rossoneri, dåligt batteri

4 100 kr

Utrop: 3 600 kr