Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021
Klubbad för
B. Forsberg (1922-2012), olja på duk, signerad, mått:42,5x50,5cm i naggad ram. Ej med på visning.
Eric Lundgren (1907-), olja på duk, signerad, mått:41,5x49,5cm, i ram. Ej med på visning.
B.Österlund, olja på duk, signerad, mått:68,5x94cm, i ram med nagg, med armatur med gammal el. Ej med på visning.
Gösta Rönnfalk "Rådjur i höstmarker" guache, signerad, mått: 45x58cm, i ram. Ej med på visning.
B. Johnson "Bagdad", olja på duk, signerad, mått:68,5x48,5cm, i ram. Ej med på visning.
Calle Örnemark (1933-2015), blandteknik, mått: 102x72cm med ram, ram lös i hörnen. Ej med på visning.