941 - 960 av 1 209
1...474849...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021

Klubbad för

B. Forsberg (1922-2012), olja på duk, signerad, mått:42,5x50,5cm i naggad ram. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 125 kr

Eric Lundgren (1907-), olja på duk, signerad, mått:41,5x49,5cm, i ram. Ej med på visning.

150 kr

Utrop: 125 kr

C. Sundberg, olja på duk, signerad, mått:54*70,5cm, i ram. Ej med på visning.

Utrop: 125 kr

C. Sundberg, olja på duk, signerad, mått:64,5x75,5cm, i ram. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk, signerad okänd konstnär, mått:62,5x82,5cm, i ram. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

A.Persson, olja på duk, signerad, mått:72x61cm, i ram. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

Gösta Bergman, olja på duk, mått:43*51cm, i ram. Ej med på visning.

Utrop: 125 kr

R.Arndal, olja på duk, signerad, mått:56x76cm, i ram. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

B.Österlund, olja på duk, signerad, mått:68,5x94cm, i ram med nagg, med armatur med gammal el. Ej med på visning.

Utrop: 750 kr

A. Nilsson, olja på duk, signerad, mått:73,5x74cm, i ram. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 125 kr

Svend Jensen, olja på duk, signerad, mått:62x82cm, i ram med nagg

100 kr

Utrop: 125 kr

Gösta Rönnfalk "Rådjur i höstmarker" guache, signerad, mått: 45x58cm, i ram. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

B. Johnson "Bagdad", olja på duk, signerad, mått:68,5x48,5cm, i ram. Ej med på visning.

Utrop: 125 kr

Calle Örnemark (1933-2015), blandteknik, mått: 102x72cm med ram, ram lös i hörnen. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 700 kr

Fat S925 271,2g, diameter:21cm, design: E.Löfman,missfärgad

Utrop: 2 100 kr

Kedja Pansar 18K 3,2g längd:40cm bredd:1mm

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,8g höjd:15mm bredd:9mm

Utrop: 550 kr

Parti Silver S925 29,0g, graverat och skevt

Utrop: 225 kr

Armband S925 14g, längd:19,3cm bredd:6mm

Utrop: 300 kr

Armband S925 26g längd:18,5g bredd:8mm, med stenar

Utrop: 650 kr