921 - 940 av 1 209
1...464748...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021

Klubbad för

Hänge Svenskt Tenn höjd:30mm bredd:17mm

Utrop: 50 kr

Minnesmynt S925 27,2g, 19 juni 1976 Konung Carl XVI Gustav Drottning Silvia 50kr, i etui

Utrop: 225 kr

Parti Silver S830g 36,4g, skadat

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 6,8g, skevt och skadat

Utrop: 2 900 kr

Hänge 18K 2,2g längd:3,7mm bredd15mm

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K skrivmaskin 0,5g höjd:12mm bredd:12mm

Utrop: 350 kr

Hänge 18K vitguld 5,0g höjd:25mm bredd:18mm, med diamanter 12xca0,005ct samt blå stened

Utrop: 3 400 kr

Hänge 18K 0,9g höjd:15mm bredd:13mm, med plastkula

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,2g, höjd:12mm bredd:9mm, med plastkula

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge 18K vitguld 0,4g höjd:11mm bredd:5mm, med diamant 1xca0,005ct

Utrop: 275 kr

Kedja Pansar 18K 3,6g längd:39,2cm bredd:1,5mm, skada på kedjan

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K vitguld 1,7g Ø15¾, med diamant 1xca0,02ct

Utrop: 1 200 kr

Brosch 18K 3,3g höjd:ca25mm bredd:ca45mm, med sten

Utrop: 1 500 kr

Brosch 18K 4,1g höjd:ca27mm bredd:ca25mm, med plastkulor och stenar

Utrop: 1 700 kr

Örhängen 18K knutar 2,8g, höjd:12mm bredd:8mm

Utrop: 2 000 kr

Örhängen 18K 3,3g höjd:18mm bredd:9mm, med plastkulor

Utrop: 2 300 kr

CJ Öfverbeck, olja på duk i ram signerad, mått:43,5cmx114cm, skada på ett hörn av ramen. Ej med på visning.

275 kr

Utrop: 200 kr

A.Nilsson, olja på duk signerad, mått:49x56,5cm , i ram. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

Enghardt, olja på pannå, signerad och daterad 30, mått:73x55,5cm, i ram. Ej med på visning.

100 kr

Utrop: 125 kr

T.Rhodin (1924-2018), pastell, gatumotiv, signerad, mått: 35x30,5cm, i skadad ram. Ej med på visning.

Utrop: 125 kr