Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021
Klubbad för
Minnesmynt S925 27,2g, 19 juni 1976 Konung Carl XVI Gustav Drottning Silvia 50kr, i etui
Hänge 18K vitguld 5,0g höjd:25mm bredd:18mm, med diamanter 12xca0,005ct samt blå stened
CJ Öfverbeck, olja på duk i ram signerad, mått:43,5cmx114cm, skada på ett hörn av ramen. Ej med på visning.
Enghardt, olja på pannå, signerad och daterad 30, mått:73x55,5cm, i ram. Ej med på visning.