441 - 460 av 1 209
1...222324...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021

Klubbad för

Örhängen S925 6,3g, längd: 5,0 cm, med stenar

200 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S925 2,1g, höjd: 1,6 cm (inkl ögla), bredd: 6 mm

Utrop: 75 kr

Collier 18K 7,3g, längd: 43,0 cm, bredd: 1,0 mm, med integrerat hänge, med stenar

Utrop: 3 500 kr

Armband S925 10,3g, längd 19,5 cm, bredd 5 mm, med krabinhakelås

Utrop: 250 kr

Kedja Venezia S925 3,5g, längd 50,0 cm, bredd 1 mm, springring

Utrop: 100 kr

Kedja Pansar S925 3,0g, längd 50,0 cm, bredd 1 mm, springring

Utrop: 100 kr

Ring 18K 2,5g Ø16¼, med diamanter, 1 x ca 0,16ct, 34 x ca 0,005ct

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 18K 0,9g, Ø 6 mm, med stenar

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 1,9g, med gravyr och sten

Utrop: 800 kr

Parti silver S925 15,6g, defekt och skev

Utrop: 125 kr

Kedja Ankarlänk 18K 6,4g, längd 57,5 cm, bredd 2 mm, defekt karbinhakelås

Utrop: 2 800 kr

Kedja manglad Pansar 18K 5,3g, längd 53,0 cm, bredd 2 mm, kistlås

2 800 kr

Utrop: 3 100 kr

Kedja Pansar 18K 8,7g, längd 48,5, bredd 3 mm, karbinhakelås

Utrop: 4 900 kr

Kedja Ankarlänk S925 72,3g, längd 50,0 cm, bredd 7 mm, karbinhakelås

Utrop: 900 kr

Cartier, Santos Galbée - Lady, stål/guld, 24 x 24 mm, automatisk, Cal. 2671 (bas - ETA), skadad urtavla, safiglas, safir på kronan, repor & bruksslitage, länk slak, ca 1992, med box, certifikat (ej fullständigt ifyllt)

7 900 kr

Utrop: 9 400 kr

Ring 18K 2,8g Ø18½, Schalins

Utrop: 1 900 kr

Ring 18K 2,6g, defekt, med mindre diamanter, 16 x ca 0,005-0,01ct

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 3,7g Ø19, med vit sten (skadad)

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K 1,9g Ø18, Bismarck

Utrop: 1 300 kr

Kedja Ankarlänk 14K 1,2g, längd 35,5 cm, bredd 1 mm, springring

350 kr

Utrop: 425 kr