Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021
Klubbad för
Cartier, Santos Galbée - Lady, stål/guld, 24 x 24 mm, automatisk, Cal. 2671 (bas - ETA), skadad urtavla, safiglas, safir på kronan, repor & bruksslitage, länk slak, ca 1992, med box, certifikat (ej fullständigt ifyllt)