421 - 440 av 1 209
1...212223...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 oktober 2021

Klubbad för

Omega Seamaster 600 manuell stål, datum, plexiglas Ø34mm, skadad urtavla, flexlänk stål 16mm bred

Utrop: 2 200 kr

Kamera Sony APS-C A5100 med objektiv SEL P1650 16-50mm, snr 3858239, i väska med laddare.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Kaktång S800 40,4g 15,5cm

Utrop: 225 kr

Vas S800 43,8g 9cm hög, Ø60mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Cigarettetui S800 41,4g 84x52mm

350 kr

Utrop: 250 kr

Tjädrar i silver 2st S800 122,6g 10cm höga, 24cm långa

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Fat Rörstrand stengods sign av Carl Harry Stålhane CHS Komp. Ca. 37cm i diameter. Motiv med maskros

600 kr

Utrop: 750 kr

Urna Rörstrand stengods sign J.V med sydländskt motiv, höjd 28cm

Utrop: 750 kr

Klockor Union

Pobeda/?????? ("Victory"), 33,5mm, stål, manuell, liten sekundvisare, Cal. 3?M2602, 15 juveler, Serie nr. 148983, plexiglas, tillverkad i Sovjetunionen ("CCCP"/USSR) i Petrodvorets Watch Factory av Raketa, trol. 70-tal, läderarmband

275 kr

Utrop: 300 kr

Certina, T+C, Town and Country (T Swiss Made T), stål, 30,5 x 30,5 (40) mm, Boett nr. 5301 115, Serie nr. 7601112, manuell, plexiglas, datum, alligator läderarmband, gravyr monogram (svag)

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Omega, Seamaster, De Ville, 22mm, guld/stål, Ref nr. CD 535.004(?) manuell, Cal 630(?), plexiglas, läderarmband (skadat), trol. 60/70-tal

650 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 11,4g, gravyr

Utrop: 4 800 kr

Baume & Mercier, Hampton, stål, 20,5 mm, svart urtavla, liten sekundvisare, kvarts, safirglas, Boett nr. MV045139, Serie nr. 3349552, läderarmband (skadat), med viklås i stål

1 800 kr

Utrop: 900 kr

Ring S925 12,9g repor

75 kr

Utrop: 100 kr

Etine, 14K, 21mm, brv 9,5g, manuell, 17 juveler, liten sekundvisare, Boett nr. 172, mönstrad, mindre repor på bakboett, ej band

600 kr

Utrop: 650 kr

Enstensring 18K vitguld 2,1g Ø17¼, med diamant 1x ca 0,66ct, smaragdslipning, River/Vs1 enligt GIA certifikat, GIA lasernumrering på rondist (certifikat medföljer): 6261237247, gravyr på insida av skena, etui

14 800 kr

Utrop: 14 400 kr

Hänge S925 1,1g, höjd: 2,0 cm, bredd 14 mm, textad med "jag älskar dig"

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,8g, höjd: 1,8 cm, bredd 12 mm

Utrop: 75 kr

Örhängen S925 2,0g, höjd: 2,2 cm, bredd ca 15 mm, "Sjöstjärnor"

100 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 3,5g, höjd: 2,6 cm, bredd 18 mm

Utrop: 125 kr