501 - 520 av 1 741
1...252627...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2021

Klubbad för

Helmer Osslund (1866-1938), litografi, 54,5cmx45,5cm inkl ram

125 kr

Utrop: 150 kr

"EK", litografi, 45cmx57cm inkl ram, Visas och hämtas hos Serfina i Malmö- Bergsgatan 1

Utrop: 150 kr

"EK", litografi, 57cmx45,5cm inkl ram, Visas och hämtas hos Serfina i Malmö- Bergsgatan 1

Utrop: 150 kr

Girardi, Olja på duk, med lampa, 102,5cmx72cm inkl ram, Visas och hämtas hos Serfina i Malmö- Bergsgatan 1

Utrop: 300 kr

"Pierre", olja på duk, med lampa, 83cmx63cm, skada i duk. Visas och hämtas hos Serfina i Malmö- Bergsgatan 1

Utrop: 225 kr

Arja Granqvist, blandteknik, 106cmx45,5cm. Visas och hämtas hos Serfina i Malmö- Bergsgatan 1

Utrop: 400 kr

Ljuslykta Jie Gantofta Sweden, porslin, höjd: 10cm

Utrop: 100 kr

Ljuslykta Kosta Boda, glas, Ø11,3cm

Utrop: 100 kr

Iris Rönnqvist (1948-), litografi, signerad, 119/240, 26cmx36cm, med ram 43cmx53cm

Utrop: 500 kr

Hänge Tro, Hopp och Kärlek 18K 1,3g längd: 1,8cm

Utrop: 850 kr

Ring tvåfärgat med diamanter 9xca0,005ct 18K 1,9g Ø16

Utrop: 1 400 kr

Ring med sten 18K 19,8g, skev

Utrop: 7 400 kr

Ring med stenar 18K 1,1g Ø17¼

Utrop: 750 kr

Örhänge 1st udda med sten 18K 0,2g

Utrop: 100 kr

Ring med stenar 18K 2g, skev

Utrop: 800 kr

Collier 23K 15,2g, skadat

Utrop: 8 400 kr

Ring 21K 2,5g Ø17

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par tvåfärgade 18K 2,1g 3,3cm

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 1,3g, skadad

Utrop: 600 kr

Armring tvåfärgad 18K 3,5g Ø5,5cm

Utrop: 2 100 kr