481 - 500 av 1 741
1...242526...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2021

Klubbad för

Flora Danica Ring med sten S925 6,4g Ø18¼ i ask, skev

150 kr

Utrop: 75 kr

Kedja förgylld Pansar S925 3,7g 44,5cm

Utrop: 100 kr

Kedja förgylld Venezia S925 6,1g 50,5cm

Utrop: 150 kr

Vristlänk Ärtlänk S925 9,1g 23,5/26,5cm

Utrop: 75 kr

Flora Danica Örhängen 1 par missfärgade S925 2,5g bredd: 1,3cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Collier med stenar S925 15g 43cm bredd: 3mm/20mm

Utrop: 375 kr

Parti silver med stenar S925 40,9g, skadat

250 kr

Utrop: 275 kr

Teskedar 8st modell: Arvsilver S830 88,8g 113mm

Utrop: 600 kr

Dopsked S830 29,6g, graverad

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S830 925g, skadat och graverat

Utrop: 6 200 kr

Certina DS Podium, herrur, Ø40mm, ref: C034451A, snr: Y29FQ19RN, quartz, datum, kronometer, stållänk med viklås, brukssliten

Utrop: 1 200 kr

Omega Geneve doublé, herrur, Ø36mm, automat, datum, repor i plexiglas, flexlänk i metall

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Klockor Eterna

Eterna herrur, Ø34mm, 18K i boett, quartz, läderband, graverad bakboett

3 000 kr

Utrop: 2 700 kr

Certina damur, Ø12mm, manuell, 14K i boett, skadade doublélänkar, skadad urtavla, graverad bakboett

550 kr

Utrop: 700 kr

Louis Vuitton, Utility Zippy Wallet, N60355, 20,5cmx 10,5cm, med kvitto, dustbag och kartong

Utrop: 3 600 kr

Kläder Skor

Steve Madden Sneakers 1 par, stl 37, Mauve 945

250 kr

Utrop: 200 kr

Kläder Skor

Nike Air 270 Sneakers 1 par, stl: 37,5, i låda ej orginal

600 kr

Utrop: 250 kr

Maria Nilsson, Olja på duk, 1999, 31cmx38,7cm inkl ram

Utrop: 150 kr

Maria Nilsson, Olja på duk, 1999, 38,8cmx30,8cm inkl ram

Utrop: 150 kr

Claes Caspersson (1953-), Olja på duk, 42cmx34cm inkl ram

400 kr

Utrop: 500 kr