Avslutad | Pant – Tisdag 12 oktober 2021
Emil Hagström (1892-1952) Olja på pannå 54x45cm, landskap, i gulfärgad ram, signerad med årtal, OBS! Hämtas och visas på Sefina i Skärholmen - Skärholmsgången 1
Vas, Carl-Harry Stålhane (1920-1990) Rörstrand, stengods, höjd ca 22,5cm. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans.
Vas glas, Barovier & Toso, Vetri Murano, höjd ca 19cm, smärre slitage, originaletikett undertill, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans.
Ljusstake Vänskapsknuten, Svenskt Tenn, Design Josef Frank, försilvrad mässing, Höjd ca15,5cm, bucklig, lösa manschetter. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm. Betalning sker på Kaplans
Väska, Chanel, Double Flap 2.55, svart lammskinn, detaljer i gulmetall, 25x16x7cm, bruksslitage, kvitto fr Vintage Boutique, cert samt hologrammärkt 2253561, med kartong
Manschett-knappar ett par, Louis Vuitton, förgylld metall, bruksslitage, 10,4g i fodral