201 - 220 av 292
1...101112...15 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 oktober 2021

Klubbad för

VÄSKA, MCM, Large Weekender 55, cognac/tan läder, guldfärgade detaljer, 55x36x19 cm, axelrem.

3 300 kr

Utrop: 3 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandouliere 60, monogram canvas, 60x26x31 cm, axelrem, lås med 2 nycklar, adresstag, bruksslitage.

Utrop: 8 600 kr

Kläder Jackor

JACKA, EMPORIO ARMANI, svart kalvskinn, stl 50, stone leather, vadderad.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, CÈLINE, Vintage Doctors Bag, beige, brun, coated canvas, 40x28x18 cm, slitage på hörn.

2 900 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 50, monogram canvas, 50x38x16 cm, adresstag, bruksslitage, liten fläck på canvas.

4 300 kr

Utrop: 4 800 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 20 Francs, 1811 A, Frankrike, kvalité ca 1, diameter 21 mm, vikt 6,4 g, Napoleon.

4 300 kr

Utrop: 3 600 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 10 Markkaa, 1882, Finland, kvalité ca 1+/01, diameter 19 mm, vikt 3,2 g.

1 900 kr

Utrop: 1 900 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 15 Rubel, 1897, Ryssland, kvalité ca 1/1+, diameter 24 mm, vikt 12,9 g.

7 300 kr

Utrop: 7 000 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, 21,6K guld, 20 Francs / 4 Daler, 1905, Danska Västindien, kvalité ca 1+, diameter 20 mm, vikt 6,4 g.

7 700 kr

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, BURBERRY, Vintage Boston, beige, brun haymarket check canvas, detaljer i brunt läder, guldfärgade beslag, 50x33x25 cm, lås med 2 nycklar, mycket fint skick.

3 300 kr

Utrop: 3 100 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alize 1 Poche, monogram canvas, 55x41x12 cm, adresstag, fläckar på skinndetaljer.

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Archer, Damier Geant, svart canvas, silverfärgade detaljer med matt borstad yta, 25x18x4 cm, mycket fint skick.

Utrop: 4 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Robusto 2 Compartments Briefcase, grönt taiga läder, guldfärgade beslag, 41x33x7,5 cm, mindre slitage på hörn.

3 200 kr

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, BALENCIAGA, Classic Crossbody Reporter, mörkgrönt behandlat kalvskinn, silverfärgade beslag, 15x24x7 cm.

Utrop: 2 900 kr

VÄSKA. LOUIS VUITTON, Pochette Baikal, brunt taiga läder, 25x17x4 cm, mycket fint skick.

Utrop: 3 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Victor, svart canvas, svart taigaläder, silverfärgade detaljer, 30,5x30,5x12,5 cm, fläckar på insida av lock.

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Poche Document GM, monogram canvas, 38x27x2 cm, mycket fint skick.

Utrop: 4 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Homme, Epi, svart läder, 26x18x5 cm, brukslitage.

Utrop: 3 400 kr

Kläder Strumpor

STRUMPOR, DUNHILL, London, ull/siden, 2 par, grå, mörkgrå, one size, askar.

Utrop: 375 kr

Kläder Strumpor

STRUMPOR, GIVENCHY, 2 st, mörk marin, grå, silke, one size, askar.

Utrop: 375 kr