Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 oktober 2021
VÄSKA, MCM, Large Weekender 55, cognac/tan läder, guldfärgade detaljer, 55x36x19 cm, axelrem.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandouliere 60, monogram canvas, 60x26x31 cm, axelrem, lås med 2 nycklar, adresstag, bruksslitage.
VÄSKA, CÈLINE, Vintage Doctors Bag, beige, brun, coated canvas, 40x28x18 cm, slitage på hörn.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 50, monogram canvas, 50x38x16 cm, adresstag, bruksslitage, liten fläck på canvas.
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 20 Francs, 1811 A, Frankrike, kvalité ca 1, diameter 21 mm, vikt 6,4 g, Napoleon.
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 10 Markkaa, 1882, Finland, kvalité ca 1+/01, diameter 19 mm, vikt 3,2 g.
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 15 Rubel, 1897, Ryssland, kvalité ca 1/1+, diameter 24 mm, vikt 12,9 g.
Mynt Utländska mynt
MYNT, 21,6K guld, 20 Francs / 4 Daler, 1905, Danska Västindien, kvalité ca 1+, diameter 20 mm, vikt 6,4 g.
VÄSKA, BURBERRY, Vintage Boston, beige, brun haymarket check canvas, detaljer i brunt läder, guldfärgade beslag, 50x33x25 cm, lås med 2 nycklar, mycket fint skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alize 1 Poche, monogram canvas, 55x41x12 cm, adresstag, fläckar på skinndetaljer.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Archer, Damier Geant, svart canvas, silverfärgade detaljer med matt borstad yta, 25x18x4 cm, mycket fint skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Robusto 2 Compartments Briefcase, grönt taiga läder, guldfärgade beslag, 41x33x7,5 cm, mindre slitage på hörn.
VÄSKA, BALENCIAGA, Classic Crossbody Reporter, mörkgrönt behandlat kalvskinn, silverfärgade beslag, 15x24x7 cm.
VÄSKA. LOUIS VUITTON, Pochette Baikal, brunt taiga läder, 25x17x4 cm, mycket fint skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Victor, svart canvas, svart taigaläder, silverfärgade detaljer, 30,5x30,5x12,5 cm, fläckar på insida av lock.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Poche Document GM, monogram canvas, 38x27x2 cm, mycket fint skick.