Avslutad | Aficionado – Torsdag 28 oktober 2021
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45 Nomade, Mocha, mörkbrunt läder, 45x27x21cm, axelrem, hänglås samt nyckel, dustbag.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, President Ardoise Taiga, svart skinn, silverfärgade beslag, 45x34x11 cm, kvitto på reperation, nyckel, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Mini Lin, Voyage, beige tyg med monogram, vita läderhandtag, 34x39 cm.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, HACKETT, mörkbrunt krokodilskinn, silverfärgat spänne, längd 110cm, bredd 3,5cm.
SOLGLASÖGON, HACKETT, Cat 3, 12 P, 57 18, ljusbruna bågar, svarta glas, etui.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette Epi, ljusbrunt läder, 37x28x 7 cm, två fack, ytterfackets insida har slitage.
Medaljer Minnen
MINNEN, sterlingsilver, "De 100 förnämsta bilarna", vikt ca 160 g, Franklin Mint, originaletui, dokumentation.
Medaljer Ordenstecken
KOMMENDÖRSTECKEN, förgyllt silver, Vita Rosens Orden, emalj, Finland, bredd 50 cm, vikt med band 60,7 g, originaletui.
VÄSKA, GUCCI, Improv Large Tote, Guccisima imprint leather, svart coated canvas, 45x45x20 cm.