Avslutad | Pant – Tisdag 31 augusti 2021
Klubbad för
Bordslampa i glas på mässingsfot med knopp i mässing, lite naggad, Höjd: 24cm, behöver jordas om
Figurin Gustavsberg Lisa Larson, Katt ur serien "Stora Zoo", glaserat stengods, Längd: 32cm, med originaletiketter, bruksskick
Handväska Tory Burch Fleming Soft, 28x17cm, quiltat läder, axelrem med detaljer i gulmetall
Handväska Michael Kors Brooklyn Grab Small, 30x18cm, avtagbar axelrem, med detaljer i gulmetall