1141 - 1160 av 1 236
1...575859...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 augusti 2021

Klubbad för

Kaffeskedar 7st S830 130,2g, graverade

Utrop: 850 kr

Bordsgafflar 5st S830 265,3g, Gammal Fransk

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Bordsknivar 6st S830 517,7g Gammal Fransk

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband 18K 26,4g 19cm, fantasi, defekt

Utrop: 11 400 kr

Ring 20K 4,9g, graverad

Utrop: 2 300 kr

Glasskulptur Björn Ekegren signerad och numrerad 54/100 på lös sockel, höjd: 16 cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Glasskulptur Tomte Kjell Engman, Kosta Boda signerad och numrerad 7090697, höjd: 23 cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Glasskulptur Erik Höglund Målerås Singerad och numrerad 25002 Höjd: 13cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Glasfigurin Äpple Strömbergshyttan, signerad, Höjd: 11cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas i glas Gösta Linderholm Klafreström 2009, signerad, Höjd: 10,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Dryckeshorn i glas Iittala design: Valto Kokko Höjd: 23cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Figurin i keramik, Äpple Rolf Berg Torshälla, höjd: 13cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin i keramik, Ros Rolf Berg Torshälla Höjd: 6,5cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Bordslampa i glas på mässingsfot med knopp i mässing, lite naggad, Höjd: 24cm, behöver jordas om

250 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Gustavsberg Lisa Larson, Katt ur serien "Stora Zoo", glaserat stengods, Längd: 32cm, med originaletiketter, bruksskick

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Skål på fot Bing & Gröndahl Blå Måsen nr. 66 Höjd: 10cm

650 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar ett par i mässing Ystad Metall, barock-stil 1900-tal, höjd: 17cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Handväska Tory Burch Fleming Soft, 28x17cm, quiltat läder, axelrem med detaljer i gulmetall

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Handväska Michael Kors Brooklyn Grab Small, 30x18cm, avtagbar axelrem, med detaljer i gulmetall

Utrop: 1 000 kr

Väska Louis Vuitton Speedy Monogram Canvas, 35x25x18cm, snr: SP0953, ca 1993, med nyckel och lås snr: 320, bruksslitage

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr