Avslutad | Pant – Tisdag 31 augusti 2021
Klubbad för
Klockor Maurice Lacroix
Armbandsur Maurice Lacroix Ø34mm ref: 92169, quartz, datum, med tvåfärgad stållänk, plastglas något repigt
Klockor Elgin
Elgin fickur Ø50mm boett snr. 5196461, romerska siffror, med kedja i oädel metall, 15 jewels, snr. 10294875, gold filled
Omega Genève Ø35mm, manuell uppdragning, utbytt krona, ca 1970-tal, natoband , plastglas med repor, graverad
Certina T+C Town and Country, Ø30x29mm manuell,datum, refnr.5306 115 snr. 6751969, akut servicebehov (kronan mycket trög), repigt glas, defekt läderband
Seiko Automatic 17 jewels Ø36mm, datum, läderband, ref nr. 7005-8020 boett nr. 043893, repigt glas