Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2021
Minnesmedaljer 24st, S925 648g, Sveriges regenter, med dokumentation/ägarbevis i pärm och etui
Edgar Degas (1834-1917), Färgaquatint, "Ballerine, L'étoile" signerad mått ca 26x19cm i ram. Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm. Betalas på Kaplans
Visa varaKonst Måleri
Julia Beck (1853-1935) Olja på pannå, Stilleben mått ca19x25cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm. Betalas på Kaplans
Visa varaKonst Måleri
Carl Palme (1879-1960) Olja på pannå, Landskapsmotiv, mått ca 23x16 cm i ram. Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm. Betalas på Kaplans
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen ett par 10K vitguld 1,5g med diamanter 2xca0,70ct (endast en stoppers PT950)
Kedja Kejsarlänk 18K vitguld 50g med diamanter 40xca0,05ct, längd 54cm bredd 3mm, karbinlås
Louis Vuitton, Weekendbag, Keepall 55, Damier Ebene, MB3177, Dustbag med kartong, kvitto London 2017, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan
Louis Vuitton, Hänglås, 2 Nycklar, Nr 439, i påse, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan